Dieta czy cud?

sezon 2 odcinek 1

Dieta czy cud 2

Kinga Zawodnik, nieustraszona testerka diet i gadżetów odchudzających powraca w drugim sezonie programu „Dieta czy cud?”. W pierwszym odcinku Kinga postanawia sprawdzić swoją kondycję fizyczną. Umawia się na spotkanie z fizjologiem Szczepanem Wiechą, który zbada ile procent ciała Kingi stanowi tłuszcz i jak nasza prowadząca radzi sobie podczas testu wydolnościowego na bieżni. Kinga zaliczy także wizytę u kardiologa, który sprawdzi, czy jej serce jest wystarczająco silne, aby na serio zacząć ćwiczyć. Nie zabraknie również diety. W tym odcinku Kinga przetestuje „zuping”, bardzo popularny sposób na zrzucanie kilogramów, który polega na jedzeniu 5 - 6 porcji zup dziennie. Kinga będzie też sama gotować zupy. Koniecznie zobaczcie co z tego wyniknie! Poznacie także prawdziwą mistrzynię chudnięcia na zupach – Beatę. Zrzuciła 54 kilogramy, a przy okazji schudł również jej mąż, którego otyłość doprowadziła do udaru. W poszukiwaniu aktywności fizycznej, skutecznie spalającej tłuszcz, Kinga trafi na salę baletową. Pod czujnym okiem solisty Polskiego Baletu Narodowego, Vadzima Kezika, spróbuje swoich sił w ćwiczeniach baletowych, które są jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów. Jak Kinga poradzi sobie w baletkach?

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl