Dieta czy cud?

sezon 2 odcinek 2

Dieta czy cud 2

Kinga zada sobie pytanie: czy to prawda, że odchudzanie zaczyna się w głowie? Aby poznać odpowiedź, spotka się z psycholożką, Ewą Narkiewicz-Nejno. To nie będzie łatwa rozmowa, bo Kinga jest bardzo sceptyczna i nie wierzy, że emocje mogą być przyczyną otyłości.

Musi również poradzić sobie z osobistymi pytaniami i niecodzienną terapią. Ewa zaproponuje jej... kąpiel w bardzo zimnej wodzie. Zobaczcie koniecznie, z kim Kinga wejdzie do jeziora i jak długo wytrzyma w temperaturze kilku stopni.

W cyklu przedstawiającym mistrzynie odchudzania poznacie Sylwię, która schudła 25 kilogramów, a swojego męża Pawła odchudziła o ponad 50 kilo. Mimo że zdarzały im się chwile zwątpienia i stagnacji, osiągnęli sukces. Ich sposób to rozsądna dieta, regularne ćwiczenia oraz... „morsowanie".

Nasza prowadząca przetestuje też kolejną nową dietę – tym razem ryżową. Nie tylko sprawdzi smak różnych odmian ryżu, ale także zmierzy się z gotowaniem na parze. Po raz pierwszy w życiu! O tym, czy dieta ryżowa może być dobrym wyborem dla osób, które chcą schudnąć będą mówić eksperci - dietetyczka Hanna Stolińska-Fiedorowicz, oraz onkolog, profesor Jan Lubiński.

Kinga dokona również dietetycznego odkrycia – znajdzie ryż, który prawie nie zawiera kalorii. Ale czy uda się go zjeść...?

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl