Dieta czy cud?

sezon 2 odcinek 3

Dieta czy cud 2

Jak sobie poradzić z podjadaniem słodyczy? W tym odcinku Kinga znajdzie na to sposób. Przetestuje wyjątkowy gadżet – magiczne pudełko, do którego bardzo łatwo włożyć ciasteczka lub czekoladki, ale dużo trudniej wyjąć.

Nasza prowadząca sprawdzi też na sobie skuteczność modnej diety bezglutenowej. Kinga przetestuje między innymi gotowe produkty bezglutenowe. Nie będzie zachwycona ich smakiem ani składem. Klaudia Wiśniewska, dietetyk kliniczny, wyjaśni dlaczego dieta bezglutenowa nie jest dietą odchudzającą, a doktorzy Daniel Śliż i Paweł Grzesiowski będą mówić o przeciwwskazaniach związanych z takim sposobem żywienia.

Poznacie również kolejną rekordzistkę odchudzania, która walczyła z otyłością i z depresją jednocześnie. Nasza bohaterka Lidia schudła aż 21 kilogramów. Zmniejszyła porcje jedzenia o połowę i zaczęła ćwiczyć ... taniec brzucha.

Pod okiem dwóch przystojnych trenerów Kinga spróbuje swoich sił w sztukach walki. Będzie spalać kalorie boksując i kopiąc. Trafi też do kliniki medycyny estetycznej, gdzie sprawdzi na sobie skuteczność wyszczuplającego zabiegu laserowego. Najpierw jednak będzie musiała zmieścić się w specjalny kombinezon...

Zobaczcie koniecznie, czy jej się uda.

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl