Dieta czy cud?

sezon 2 odcinek 6

Dieta czy cud 2

W tym odcinku programu "Dieta czy cud?" Kinga testuje zupełnie nowy sposób odżywiania - modny ostatnio post przerywany. Jeść wolno jej tylko przez 8 godzin w ciągu doby, a przez pozostałe 16 obowiązuje ścisły post. Nasza prowadząca po raz pierwszy w życiu poczuje prawdziwy głód. O zaletach i wadach takiego sposobu odżywiania mówić będą dietetyczka dr Wanda Baltaza oraz lekarz, dr n. med. Daniel Śliż.

Kinga wytropi kolejną dietetyczną ściemę w internecie. Sprawdzi osoby reklamujące środek odchudzający i przekona się, że żadna z nich nie jest prawdziwa. Dlaczego wciąż dajemy się nabierać na takie reklamy? O tym Kinga porozmawia z psycholożką Marią Rotkiel. W cyklu spektakularnych metamorfoz zobaczycie Edytę, która w 13 miesięcy schudła 26 kilogramów. Opowie między innymi o tym, co czuła gdy zaczynała ćwiczyć i z jakiej części ciała jest najbardziej dumna. A nasza prowadząca spróbuje wymodelować swoje ciało za pomocą magnetycznego hula hoop. Pójdzie też na trening do prawdziwej mistrzyni hulania, Emilii Pieśkiewicz.

"Dieta czy cud?" - o czym jest program

W nowych odcinkach programu „Dieta czy cud?” wspólnie z nią poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Do boju! Gotowi? Start!

Już wiosną Kinga wspólnie z ekspertami zajmie się „cudownymi” specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu. Przetestuje też na sobie nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skorzysta z wiedzy i rad licznych ekspertów – dietetyków, lekarzy i trenerów. Co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo? Jak mądrze podejść do tematu odchudzania i nie dać się nabrać?
Kinga marzy o tym, żeby zgubić zbędne kilogramy. Niedawno zyskała dodatkową motywację. Zachwyciła ją metamorfoza sławnej piosenkarki Adele, o której ostatnio rozpisywały się wszystkie media. Kinga, pracując w aptece, wiele razy słyszała, że jest do niej podobna. Dlatego, tak jak jej idolka, nie zamierza się poddać! Przekonamy się również jak nasza prowadząca poradzi sobie na ringu bokserskim i w sali baletowej.

W każdym odcinku poznamy też historie osób, które przeszły spektakularne przemiany i na stałe pokochały swoje ciała.

"Dieta czy cud?" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl