Zdjęcie z Papieżem

Ubarwione tradycyjną muzyką i dowcipnymi anegdotami wspomnienia ludzi gór o pielgrzymkach Gazdy Świata - Jana Pawła II na Podhale. Kiedy Papież Polak po raz pierwszy zawitał do ojczyzny, odprawił mszę św. w Nowym Targu. Powrócił w góry na trzy dni podczas pielgrzymki w 1997 r. To wtedy zgromadzeni pod Wielką Krokwią w Zakopanem górale oddali Ojcu Świętemu hołd. A Papież podkreślił: "Na was zawsze można liczyć!".
Papież Polak we wspomnieniach rodaków. Osoby znane i nieznane, na których życie wpłynął Jan Paweł II. Bohaterowie filmów snują nostalgiczne, pełne ciepła opowieści o przełomowych spotkaniach, inspiracjach twórczością i nauczaniem Ojca Świętego.

Zdjęcie z Papieżem odcinek 19 Drogi Zdjęcie z Papieżem odcinek 18 Bachledówka Zdjęcie z Papieżem odcinek 17 IV piętro Zdjęcie z Papieżem odcinek 16 Patriotka Zdjęcie z Papieżem odcinek 15 Piechur Zdjęcie z Papieżem odcinek 14 Papieżanki Zdjęcie z Papieżem odcinek 13 Mój kolega Zdjęcie z Papieżem odcinek 12 Przy jednym stole Zdjęcie z Papieżem odcinek 11 Starszy brat Zdjęcie z Papieżem odcinek 10 Papieżolog Zdjęcie z Papieżem odcinek 9 Pokolenie Zdjęcie z Papieżem odcinek 8 Zdjęcie z Papieżem odcinek 7 Taka służba Zdjęcie z Papieżem odcinek 6 Spełnione obietnice Zdjęcie z Papieżem odcinek 5 Kto śpiewa dwa razy się modli Zdjęcie z Papieżem odcinek 4 Hobbyści Zdjęcie z Papieżem odcinek 3 Na żywo Zdjęcie z Papieżem odcinek 2 Miejsca ukochane Zdjęcie z Papieżem odcinek 1 Gazda Świata