Zdjęcie z Papieżem

Ubarwione tradycyjną muzyką i dowcipnymi anegdotami wspomnienia ludzi gór o pielgrzymkach Gazdy Świata - Jana Pawła II na Podhale. Kiedy Papież Polak po raz pierwszy zawitał do ojczyzny, odprawił mszę św. w Nowym Targu. Powrócił w góry na trzy dni podczas pielgrzymki w 1997 r. To wtedy zgromadzeni pod Wielką Krokwią w Zakopanem górale oddali Ojcu Świętemu hołd. A Papież podkreślił: "Na was zawsze można liczyć!".
Papież Polak we wspomnieniach rodaków. Osoby znane i nieznane, na których życie wpłynął Jan Paweł II. Bohaterowie filmów snują nostalgiczne, pełne ciepła opowieści o przełomowych spotkaniach, inspiracjach twórczością i nauczaniem Ojca Świętego.

Zdjęcie z Papieżem, odcinek 19Drogi Zdjęcie z Papieżem, odcinek 18Bachledówka Zdjęcie z Papieżem, odcinek 17IV piętro Zdjęcie z Papieżem, odcinek 16Patriotka Zdjęcie z Papieżem, odcinek 15Piechur Zdjęcie z Papieżem, odcinek 14Papieżanki Zdjęcie z Papieżem, odcinek 13Mój kolega Zdjęcie z Papieżem, odcinek 12Przy jednym stole Zdjęcie z Papieżem, odcinek 11Starszy brat Zdjęcie z Papieżem, odcinek 10Papieżolog Zdjęcie z Papieżem, odcinek 9Pokolenie Zdjęcie z Papieżem, odcinek 8 Zdjęcie z Papieżem, odcinek 7Taka służba Zdjęcie z Papieżem, odcinek 6Spełnione obietnice Zdjęcie z Papieżem, odcinek 5Kto śpiewa dwa razy się modli Zdjęcie z Papieżem, odcinek 4Hobbyści Zdjęcie z Papieżem, odcinek 3Na żywo Zdjęcie z Papieżem, odcinek 2Miejsca ukochane Zdjęcie z Papieżem, odcinek 1Gazda Świata