28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Poprowadzi go "dyrygent" Orkiestry Jurek Owsiak, jednak sztab główny akcji i studia w tym roku nie znajdzie się jak w ostatnich latach na Placu Defilad.

W tym roku centrum styczniowej zbiórki odbędzie się w dwóch nieodległych miejscach. Telewizyjne studio Orkiestry, skąd prowadzona będzie całodzienna transmisja i relacja z przebiegu akcji znajdzie się na Placu Teatralnym, tuż obok Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Z tego miejsca wystartuje również warszawski Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą".

Koncert główny Finału WOŚP odbędzie się na Planu Bankowym. Jednak to nie jedyna impreza z tej okazji - tego dnia w całej Polsce i w dwudziestu ośmiu innych państwach odbędą się imprezy, koncerty, happeningi i wydarzenia organizowane oddolnie i autonomicznie przez sztaby WOŚP.

Po raz kolejny Finał WOŚP wypełni energią, radością oraz zabawą Polskę i świat!

28. Finał WOŚP - cel

Pieniądze z tegorocznej zbiórki zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Orkiestra skupi się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia oraz neurochirurgia.

28. Finał WOŚP - gdzie oglądać

Na platformie VOD player.pl zobaczysz wszystkie wejścia na żywo z TVN, "światełko do nieba" oraz finałowe wejście na żywo. Relacje z wydarzenia zobaczyć można również na kanale TVN.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odcinek 6 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odcinek 5 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odcinek 4 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odcinek 3 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odcinek 2 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odcinek 1