SerialCon 2021

Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA towarzyszy Player SerialCon. Co roku perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają interesujące prelekcje, dyskusje panelowe i warsztaty przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów.

 

SerialCon 2021 - opis programu

O pracy nad serialami opowiedzą zarówno twórcy stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. A już po zmroku i po zakończeniu części dziennej w festiwalowych kinach będzie można obejrzeć zarówno kultowe, jak i premierowe seriale, którym towarzyszyć będą spotkania z twórcami. Jak co roku nie zabraknie również specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów.

Przewodnim motywem tegorocznych dyskusji będą polskie seriale – ich obecny rozkwit, różnorodność, kierunki w jakich idą twórcy, wymyślając i produkując kolejne sezony. Zaproszeni goście i twórcy zapytają, jaką szansę mają polskie seriale za granicą i podyskutują, w jaki sposób na polskim rynku serialowym rozwija się sektor premium. Organizatorzy polecą widzom, które hity 2021 warto nadrobić oraz jakie mocne premiery przed nami.

SerialCon 2021 - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

SerialCon 2021, sezon 1, odcinek 5POLAK W ZAGRANICZNYM SERIALU SerialCon 2021, sezon 1, odcinek 4SERIALE NA MOTYWACH SerialCon 2021, sezon 1, odcinek 3NIECZYSTOŚĆ GATUNKOWA SerialCon 2021, sezon 1, odcinek 2PATENT NA SERIAL SerialCon 2021, sezon 1, odcinek 1NOWA KONTROLA