Siła armii

Wybuchy, ćwiczenia, skoki ze spadochronem – to codzienność armii, o której wszyscy wiedzą. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że dzisiejsze wojsko to zaawansowana technologicznie machina. Najnowocześniejsza broń, rewolucyjne podejście do strategii, super wytrzymałe pojazdy – „Siła armii” w końcu zostanie odkryta!

Major Arkadiusz Kups to niekwestionowany ekspert w dziedzinie wojskowości - były oficer jednostek specjalnych od lat zarażający miłością do armii i sportu tysiące młodych ludzi. Teraz szerokiej publiczności pokaże, czym jest współczesne wojsko. Dziś aby być żołnierzem nie wystarczy hart ducha i dobra kondycja. W armii karierę robią osoby z zacięciem technologicznym i informatycznym. Coraz częściej do obsługi współczesnych rodzajów uzbrojenia potrzebna jest wiedza rodem z NASA.

Siła armii odcinek 11 Siła armii odcinek 10 Siła armii odcinek 9 Siła armii odcinek 8 Siła armii odcinek 7 Siła armii odcinek 6 Siła armii odcinek 5 Siła armii odcinek 4 Siła armii odcinek 3 Siła armii odcinek 2 NIE PUBLIKOWAĆ!!! Siła armii odcinek 1