Testerzy extra

Żyjemy w świecie przedmiotów i gigantycznej nadprodukcji gadżetów. Które z nich są warte uwagi, a które tylko niepotrzebnie przyciągają wzrok? Czy istnieją gadżety, które mogą zrewolucjonizować nasze życie?

Nasi testerzy - Paulina Marciniak i Dominik Strzelec - sprawią, że przeładowana gadżetami rzeczywistość stanie się… łatwiejsza w obsłudze.

Paulina i Dominik przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne, odjechane wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. Podpowiedzą, gdzie znaleźć sensowne gadżety, do czego mogą służyć i jak ich używać. Każdemu z nich dadzą szansę, przetestują i ocenią.

Całkiem niewykluczone, że właśnie wyprodukowano coś, bez czego już za chwilę nie będziemy sobie wyobrażali normalnego życia. Dowiemy się o tym bezpośrednio od testerów.

Testerzy extra, odcinek 8 Testerzy extra, odcinek 7 Testerzy extra, odcinek 6 Testerzy extra, odcinek 5 Testerzy extra, odcinek 4 Testerzy extra, odcinek 3 Testerzy extra, odcinek 2 Testerzy extra, odcinek 1