Patent na Święta

Świat wokół nas może się zmieniać, ale jedna rzecz jest stała: grudzień to magiczny czas przygotowań świątecznych. Nasze gwiazdy również dają się ponieść nastrojowi tego czasu i podzielą się z wami swoimi patentami na Święta.

Patent na święta - o czym jest program?

Stylistka i prowadząca program „Czas na zmianę” Karolina Limbach pokaże, jak ubrać się na Wigilię w różnych stylach i zaprezentuje kilka patentów na efekt wow przy wigilijnym stole. Dom znanej od lat jako „Pani Gadżet” Ani Nowak-Ibisz ozdobią wieńce i girlandy z piernikowych ludzików, które można zawiesić np. na choince lub na kominku. Specjalistka od dekoracji imprezowych i współprowadząca „Ach, ta impreza” Agnieszka Winnicka pokaże prosty patent na przygotowanie stołu w świątecznej, piernikowej wersji. Jej koleżanka z programu, Magda Socha-Włodarska, specjalistka od planowania imprez, przy pomocy 7-letniej Toli upiecze domowe pierniki. To będzie pomysł na pięknie udekorowany jadalny upominek, np. dla babci. Kasia Jaroszyńska, prowadząca „Nieoczywiste miejsca”, przygotuje domową, naturalną dekorację z gałęzi i szyszek, która będzie niebanalnym miejscem na listy do świętego Mikołaja. Zainspiruj się pomysłami naszych prowadzących. Dzięki nim te Święta będą jeszcze bardziej bajkowe!

Patent na święta - gdzie oglądać?

Program zobaczysz w TVN Style oraz online na platformie vod player.pl

Patent na Święta, sezon 1, odcinek 4 Patent na Święta, sezon 1, odcinek 3 Patent na Święta, sezon 1, odcinek 2 Patent na Święta, sezon 1, odcinek 1