Patent na Święta

sezon 1 odcinek 1

Patent na Święta

Z początkiem grudnia zaczyna się przedświąteczny survival. Jak przetrwać ten czas i nie zwariować?

Patent na święta - o czym jest program?

Jak zorganizować wigilijny stół? Jak stworzyć świąteczny klimat w domu i kupić idealne prezenty dla bliskich? Co zrobić, by odnaleźć się w bożonarodzeniowej gorączce? Prowadzące TVN Style – Agata Młynarska, Ula Chincz, Katarzyna Bosacka, Anna Nowak – Ibisz i Izabela Janachowska w programie "Patent na święta" zdradzą swoje patenty na ten wyjątkowy czas.

Gospodyni programu „Co nas truje?” Katarzyna Bosacka, która uwielbia gotować, razem ze swoim synkiem Frankiem własnoręcznie stworzy prezenty, które zadowolą każdego miłośnika łakoci. Będą migdały z przyprawami dla męża i miód z owocami dla babci. Skusisz się?

Z kolei Anna Nowak - Ibisz pokaże Ci patent na wyjątkowy kalendarz adwentowy. "Pani Gadżet" i jej syn Vincent zdradzą widzom, jak przygotować stół świąteczny ze starą doniczką w roli głównej. Zdziwisz się, co może służyć w domu jako okolicznościowy element dekoracyjny.

Pamiętacie łańcuch z papierowych kółek, który każdy nas robił kiedyś w szkole? Agata Młynarska („Eks-tra zmiana"), z córką Sylwią przygotuje ozdoby na choinkę.

Swoje receptury na udane święta zradzi też Ula Chincz ("Misja ratunkowa", "Gwiazdy prywatnie").  Styl eko, na bogato, dla pań i panów, bardziej elegancko i mnie zobowiązująco - takie będą wersje opakowań na prezenty.

Nawet zwykła patera, dzięki niej będzie wyglądała jak najpiękniejszy i najbardziej wyjątkowy upominek na świecie! Izabela Janachowska ("W czym do ślubu?", "I nie opuszczę Cię aż do ślubu") pokaże, jak stworzyć oryginalne kartki świąteczne.

Patent na święta - gdzie oglądać?

Program "Patent na święta" zobaczysz w TVN Style oraz online na platformie vod player.pl