Co nas truje

Ostatnio detoks i oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn stały się bardzo modne. Okazuje się, że w wielu produktach kryją się trujące składniki, które nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Katarzyna Bosacka, jak nikt inny wie, co je, i wie, co kupuje.

Co nas truje - o czym jest program?

W nowym programie zobaczymy Kasię Bosacką na tropie tego, „Co nas truje”. We współczesnym świecie jesteśmy nieustannie podtruwani przez różnego rodzaju produkty spożywcze i napoje. Niezdrowych składników działających na nasz organizm jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się ich z naszej diety. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na nasze samopoczucie. Co możemy z tym zrobić? Katarzyna Bosacka odwiedzi polskie rodziny i sprawdzi, co kryje się w ich lodówkach. Prowadząca wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Czy podawane dzieciom parówki są zdrowe? Z jakich składników są produkowane? A co z dużymi ilościami wieprzowiny? Jeść czy nie?

Co nas truje - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki zobaczysz w player.pl.


Co nas truje, sezon 3, odcinek 10Pleśń Co nas truje, sezon 3, odcinek 9Oszustwa i manipulacje producentów żywności Co nas truje, sezon 3, odcinek 8Pozornie zdrowe jedzenie Co nas truje, sezon 3, odcinek 7Dodatki do żywności Co nas truje, sezon 3, odcinek 6Dania gotowe Co nas truje, sezon 3, odcinek 5Diety Co nas truje, sezon 3, odcinek 4Otyłość Co nas truje, sezon 3, odcinek 3Smażenie Co nas truje, sezon 3, odcinek 2Bisfenol Co nas truje, sezon 3, odcinek 1Żele i płyny do mycia Co nas truje, sezon 2, odcinek 12Produkty mleczne Co nas truje, sezon 2, odcinek 11Sery Co nas truje, sezon 2, odcinek 10Produkty light Co nas truje, sezon 2, odcinek 9zdjęte 25.01 Co nas truje, sezon 2, odcinek 8Antybiotyki Co nas truje, sezon 2, odcinek 7Zupki w proszku Co nas truje, sezon 2, odcinek 6Środki do prania Co nas truje, sezon 2, odcinek 5Sklepowe ciasta Co nas truje, sezon 2, odcinek 4Dieta codzienna Co nas truje, sezon 2, odcinek 3Napoje energetyczne Co nas truje, sezon 2, odcinek 2Seks Co nas truje, sezon 2, odcinek 1Mięso Co nas truje, sezon 1, odcinek 12Grill Co nas truje, sezon 1, odcinek 11Sztuczne barwniki Co nas truje, sezon 1, odcinek 10Wieprzowina Co nas truje, sezon 1, odcinek 9Alkohol Co nas truje, sezon 1, odcinek 8Olej palmowy Co nas truje, sezon 1, odcinek 7Napoje gazowane Co nas truje, sezon 1, odcinek 6Sól Co nas truje, sezon 1, odcinek 5Pieczywo Co nas truje, sezon 1, odcinek 4Paraleki i suplementy diety Co nas truje, sezon 1, odcinek 3Kurczak z chowu przemysłowego Co nas truje, sezon 1, odcinek 1Fast-food Co nas truje, sezon 0, odcinek 2Cukier