Co nas truje

Ostatnio detoks i oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn stały się bardzo modne. Okazuje się, że w wielu produktach kryją się trujące składniki, które nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Katarzyna Bosacka, jak nikt inny wie, co je, i wie, co kupuje.

Co nas truje - o czym jest program?

W nowym programie zobaczymy Kasię Bosacką na tropie tego, „Co nas truje”. We współczesnym świecie jesteśmy nieustannie podtruwani przez różnego rodzaju produkty spożywcze i napoje. Niezdrowych składników działających na nasz organizm jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się ich z naszej diety. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na nasze samopoczucie. Co możemy z tym zrobić? Katarzyna Bosacka odwiedzi polskie rodziny i sprawdzi, co kryje się w ich lodówkach. Prowadząca wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Czy podawane dzieciom parówki są zdrowe? Z jakich składników są produkowane? A co z dużymi ilościami wieprzowiny? Jeść czy nie?

Co nas truje - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki zobaczysz w player.pl.


Co nas truje sezon 2 odcinek 12 Co nas truje sezon 2 odcinek 11 Co nas truje sezon 2 odcinek 10 Co nas truje sezon 2 odcinek 9 Margaryna Co nas truje sezon 2 odcinek 8 Antybiotyki Co nas truje sezon 2 odcinek 7 Zupki w proszku Co nas truje sezon 2 odcinek 6 Środki do prania Co nas truje sezon 2 odcinek 5 Sklepowe ciasta Co nas truje sezon 2 odcinek 4 Dieta codzienna Co nas truje sezon 2 odcinek 3 Napoje energetyczne Co nas truje sezon 2 odcinek 2 Seks Co nas truje sezon 2 odcinek 1 Mięso