Co nas truje

Ostatnio detoks i oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn stały się bardzo modne. Okazuje się, że w wielu produktach kryją się trujące składniki, które nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Katarzyna Bosacka, jak nikt inny wie, co je, i wie, co kupuje.

Co nas truje - o czym jest program?

W nowym programie zobaczymy Kasię Bosacką na tropie tego, „Co nas truje”. We współczesnym świecie jesteśmy nieustannie podtruwani przez różnego rodzaju produkty spożywcze i napoje. Niezdrowych składników działających na nasz organizm jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się ich z naszej diety. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na nasze samopoczucie. Co możemy z tym zrobić? Katarzyna Bosacka odwiedzi polskie rodziny i sprawdzi, co kryje się w ich lodówkach. Prowadząca wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Czy podawane dzieciom parówki są zdrowe? Z jakich składników są produkowane? A co z dużymi ilościami wieprzowiny? Jeść czy nie?

Co nas truje - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki zobaczysz w player.pl.


Co nas trujesezon 3 odcinek 10 Pleśń Co nas trujesezon 3 odcinek 9 Oszustwa i manipulacje producentów żywności Co nas trujesezon 3 odcinek 8 Pozornie zdrowe jedzenie Co nas trujesezon 3 odcinek 7 Dodatki do żywności Co nas trujesezon 3 odcinek 6 Dania gotowe Co nas trujesezon 3 odcinek 5 Diety Co nas trujesezon 3 odcinek 4 Otyłość Co nas trujesezon 3 odcinek 3 Smażenie Co nas trujesezon 3 odcinek 2 Bisfenol Co nas trujesezon 3 odcinek 1 Żele i płyny do mycia Co nas trujesezon 2 odcinek 12 Produkty mleczne Co nas trujesezon 2 odcinek 11 Sery Co nas trujesezon 2 odcinek 10 Produkty light Co nas trujesezon 2 odcinek 9 zdjęte 25.01 Co nas trujesezon 2 odcinek 8 Antybiotyki Co nas trujesezon 2 odcinek 7 Zupki w proszku Co nas trujesezon 2 odcinek 6 Środki do prania Co nas trujesezon 2 odcinek 5 Sklepowe ciasta Co nas trujesezon 2 odcinek 4 Dieta codzienna Co nas trujesezon 2 odcinek 3 Napoje energetyczne Co nas trujesezon 2 odcinek 2 Seks Co nas trujesezon 2 odcinek 1 Mięso Co nas trujesezon 1 odcinek 12 Grill Co nas trujesezon 1 odcinek 11 Sztuczne barwniki Co nas trujesezon 1 odcinek 10 Wieprzowina Co nas trujesezon 1 odcinek 9 Alkohol Co nas trujesezon 1 odcinek 8 Olej palmowy Co nas trujesezon 1 odcinek 7 Napoje gazowane Co nas trujesezon 1 odcinek 6 Sól Co nas trujesezon 1 odcinek 5 Pieczywo Co nas trujesezon 1 odcinek 4 Paraleki i suplementy diety Co nas trujesezon 1 odcinek 3 Kurczak z chowu przemysłowego Co nas trujesezon 1 odcinek 1 Fast-food Co nas trujesezon 0 odcinek 2 Cukier