Co nas truje

sezon 2 odcinek 2

Co nas truje 2

Z roku na rok wzrasta liczba osób zapadających na choroby weneryczne, a co trzeci Polak otwarcie przyznaje, że ma dziesięciu partnerów seksualnych rocznie. W poszukiwaniach osoby na jedną noc najczęściej pomagają portale randkowe. Korzysta z nich ponad trzy miliony Polaków. Jakie ryzyko mogą nieść takie znajomości?

Istnieje już ponad 40 rodzajów chorób wenerycznych, do tego mononukleoza, opryszczka wargowa i wiele innych. Zmagają się z nimi głównie ludzie młodzi, osoby współżyjące z licznymi partnerami, i uprawiające seks bez zabezpieczenia.

Co nas truje - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki zobaczysz w player.pl.

Dodaj

Jaki pakiet najlepiej wybrać?

Szczegóły i oznaczenia
Seks
Z roku na rok wzrasta liczba osób zapadających na choroby weneryczne, a co trzeci Polak otwarcie przyznaje, że ma dziesięciu partnerów seksualnych rocznie.
Informacje
Kategoria
Języki
Dźwięk
Polski (oryginalny)
Napisy
Polski
Oznaczenia
Kategoria wiekowa
Dostępność
(N) - dostępne napisy w języku polskim.
Dodatkowe informacje
Z roku na rok wzrasta liczba osób zapadających na choroby weneryczne, a co trzeci Polak otwarcie przyznaje, że ma dziesięciu partnerów seksualnych rocznie. W poszukiwaniach osoby na jedną noc najczęściej pomagają portale randkowe. Korzysta z nich ponad trzy miliony Polaków. Jakie ryzyko mogą nieść takie znajomości? Istnieje już ponad 40 rodzajów chorób wenerycznych, do tego mononukleoza, opryszczka wargowa i wiele innych. Zmagają się z nimi głównie ludzie młodzi, osoby współżyjące z licznymi partnerami, i uprawiające seks bez zabezpieczenia. Co nas truje - gdzie obejrzeć? Wszystkie odcinki zobaczysz w player.pl.
adsbygoogle prebid adocean ado