Stylowy magazyn

Tu nie ma równouprawnienia! W „Stylowym magazynie” to kobiety są najważniejsze. „Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi”.

Wygodna kanapa, dobra herbata, święty spokój, pilot w dłoni, a na ekranie „Stylowy magazyn”. Tak właśnie będzie wyglądała wymarzona chwila każdej kobiety. Agnieszka Szulim znana z ciętego języka i umiejętności docierania do sedna, poruszy wraz z gośćmi tematy na które aktualnie najchętniej rozmawia płeć piękna. Swoimi spostrzeżeniami podzielą się z widzami zarówno panie z pierwszych stron gazet, jak i bohaterki dnia codziennego. W programie nie zabraknie również spotkań z doświadczonymi ekspertami, którzy doradzą widzom w zakresie medycyny, kosmetologii, żywienia i seksu. Będzie też modowo, lifestylowo i o temacie, który kobiety lubią najbardziej: mężczyznach. Dlaczego faceci wolą oglądać mecz, zamiast szykować z partnerką kolację? Czy oni naprawdę nigdy nie płaczą? Jakie oczekiwania wiążą ze związkami? Co warto wiedzieć, żeby łatwiej rozwiązywać konflikty damsko-męskie?

„Stylowy magazyn” to wszystko co współczesna kobieta powinna wiedzieć, podane w pigułce i dobrze przyprawione przez Agnieszkę Szulim.

Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 10 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 9 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 8 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 7 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 6 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 5 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 4 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 3 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 2 Stylowy magazyn sezon 7 odcinek 1