Stylowy magazyn

sezon 6 odcinek 7

Stylowy magazyn 6

Podczas porodu mężczyzna może jedynie wspierać swoją partnerkę, trzymając ją za rękę. To kobieta musi wydać na świat maleństwo. A gdyby tak odwrócić role? Czy panowie są w stanie wytrzymać  bóle porodowe? W „Stylowym Magazynie” zobaczycie niezwykły eksperyment, któremu poddał się Przemysław Kossakowski, człowiek do zadań specjalnych, prowadzący program  „Inicjacja”. Przemek  na własnej skórze poczuł co oznaczają skurcze porodowe. Czy poradził sobie z bólem?
A ze znanymi tatusiami – Piotrem Szwedesem i Piotrem Rubikiem oraz psychologiem dziecięcym Anną Kędzierską, Agnieszka Szulim  porozmawia o tym, czym jest w dzisiejszych czasach ojcostwo i czy tatuś jest od przytulania, czy od karania.
Ślub już za kilka dni, a tu okazuje się, że suknia panny młodej źle leży, pierwszy taniec wciąż nie wychodzi, a narzeczeni muszą poradzić sobie jeszcze z milionem niezałatwionych spraw. W takich sytuacjach do akcji wkracza specjalistka od ślubów -  Izabela Janachowska.  „Stylowy magazyn” odwiedził ją na planie jej nowego programu „I nie opuszczę cię aż do ślubu”.
Zakupy…  Wydawać by się mogło, że uwielbia je każda kobieta.  Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że niektóre z nas wyjście do sklepu traktują niemal jak karę. A czy dla ciebie buszowanie po sklepie jest frajdą? A może kupujesz ubrania, by poprawić sobie nastrój? W naszym programie pokażemy wam różne typy kobiet na zakupach.  A w studiu Stylowego Magazynu stylistka  Monika  Jurczyk oraz dziennikarz TVN24 Biznes i Świat Paweł Blajer  podpowiedzą  jak robić zakupy z głową i nie zbankrutować.
Redakcja programu postanowiła także sprawdzić czy powtarzane od lat urodowe mity mają coś wspólnego z prawdą. Oglądając „Stylowy magazyn” dowiecie się między innymi czy jedzenie czekolady rzeczywiście psuje nam cerę, a częste podcinanie włosów faktycznie sprawia, że szybciej rosną.
Gośćmi Agnieszki Szulim będą także specjaliści od kobiecego piękna – Krzysztof Gojdź i  Marcin Ambroziak, którzy opowiedzą o tym, jak stres wpływa  na naszą urodę i podpowiedzą co robić, by z tym walczyć. 
Jak zawsze możecie też liczyć na nieco subiektywny przegląd prasy Jana Wróbla. Co tym razem urzekło mistrza ciętej riposty? Dowiecie się w najnowszym odcinku. Zapraszamy!