Stylowy magazyn

sezon 6 odcinek 6

Stylowy magazyn 6

Czy zastanawiałyście się kiedyś, do czego mogą zostać wykorzystane informacje, które zamieszczamy o sobie w portalach społecznościowych? Okazuje się, że wystarczy kilka kliknięć, aby nie tylko zidentyfikować osobę aktywną w sieci, ale nawet poznać jej aktualne miejsce pobytu. Udowodnił to Rafał Jarząbek, twórca youtubowego kanału „Z dobrym słowem”. W „Stylowym Magazynie” pokażemy jak Rafał, wykorzystując zdjęcia z Instagrama i informacje z Facebooka zaszokował nieznajome dziewczyny, znanego projektanta Dawida Wolińskiego, a nawet Agnieszkę Szulim!
Mogą być małe lub duże, najważniejsze jednak, żeby były zdrowe. O czym mowa? Oczywiście o piersiach. Kobiece biusty przyciągają uwagę wszystkich, a niektóre panie zbudowały nawet na nich swoje kariery! Ale wygląd naszych piersi to nie wszystko. Przede wszystkim powinnyśmy zadbać o to, by były zdrowe, Dlatego my, z pomocą ginekolog Iwony Szaferskiej nauczymy was, jak możecie same badać swoje piersi. 
Jak co tydzień, studio Stylowego Magazynu odwiedzi niezastąpiony Jan Wróbel, który swoim ciętym językiem skomentuje najnowsze doniesienia kobiecej prasy. Co tym razem wpadło w oko panu Janowi?
Jeśli przed wyjściem do pracy w popłochu staracie się doprowadzić do porządku swoje włosy, to nie możecie przegapić spotkania ze stylistką włosów Sylwią Gaczorek, która pokaże wam, jak się modnie uczesać i to zaledwie w 5 minut. A dietetyczka Justyna Mizera podpowie, co jeść, żeby nasze włosy były nie tylko piękne, ale i zdrowe. „Stylowy magazyn” postanowił też sprawdzić, jaki powinien być… idealny kochanek. Czuły romantyk, czy może zimny twardziel? O to właśnie Delfina Dellert zapytała mieszkańców Siedlec. Musicie to zobaczyć!