Stylowy magazyn

sezon 7 odcinek 2

Stylowy magazyn 7

W „Stylowym magazynie” fragmenty niezwykłego dokumentu TVN Style „Miss Więzienia”, pokazującego życie za kratami jednego z brazylijskich zakładów karnych oraz coroczne wybory najpiękniejszej osadzonej. Naszą przewodniczką będzie Anita Werner, która jako jedyna dziennikarka została wpuszczona za mury więzienia w Sao Paulo, a o swojej wizycie opowie Agnieszce Szulim.

Stare porzekadło mówi „dobry zwyczaj nie pożyczaj”, ale jak odmówić  przyjacielowi pomocy? A może są sposoby, by udzielając pożyczki zabezpieczyć się przed nierzetelnym znajomym? O tym porozmawiają w studiu aktorka - Renata Dancewicz, dziennikarz ekonomiczny Marcin Iwuć i trener rozwoju osobistego Mateusz Grzesiak.

Redakcja „Stylowego Magazynu” postanowiła sprawdzić czy współcześni mężczyźni nadają się na mężów. Oglądając najbliższy odcinek dowiecie się jakim testom poddaliśmy panów .  A czy aktorki Basia Kurdej-Szatan i Anna Kerth oraz dziennikarz Andrzej Sołtysik sprawdzali swoich partnerów przed ślubem? O to spyta ich w studiu Agnieszka Szulim.

Dlaczego w niemal każdej aptece można już kupić test na ojcostwo? Bo okazuje się, że co 10 ojciec wychowuje nie swoje dziecko. Swoje smutne historie opowie nam dwóch mężczyzn, którzy dopiero dzięki badaniom dowiedzieli się, że nie są biologicznymi ojcami wychowywanych przez siebie dzieci, pracowniczka laboratorium Magdalena Siedlińska zdradzi jak wygląda badanie DNA, zaś prawniczka Katarzyna Tryniszewska powie jak przebiega ustalenie bądź wykluczenie ojcostwa w sądzie.

Niezawodny Jan Wróbel jak co tydzień wybierze dla nas porcję najciekawszych smaczków z prasy.  Nie tylko kobiecej.