Stylowy magazyn

sezon 7 odcinek 4

Stylowy magazyn 7

Złodzieje tożsamości stosują coraz doskonalsze metody, by wyłudzić nasze dane osobowe. Gdy im się to uda, na skradzione numery pesel i dowodów osobistych biorą wielkie pożyczki, wynajmują mieszkania, kupują usługi telefonii komórkowych. A po kilku miesiącach ofiara kradzieży dowiaduje się od komornika, że ma gigantyczne długi. Jak można się przed tym bronić?  Na ten temat w studiu Stylowego Magazynu rozmawiać będą jedna z ofiar złodziei danych osobowych Agnieszka Głowacka, prawniczka Aleksandra Walkiewicz oraz prowadzący program „Złodzieje” w TVN Turbo: były funkcjonariusz policji Marcin „Elvis” Taraszewski oraz Marek „Fryzjer” Kobyliński, były … złodziej.

Czego ludzie szukają w aplikacjach randkowych na telefon? Szybkiego seksu, a może jednak miłości?  O tym Agnieszka Szulim podyskutuje ze swoimi gośćmi Maćkiem i Martą, którzy są razem od siedmiu miesięcy, a poznali się dzięki jednej z tych aplikacji, socjologiem Tomaszem Sobierajskim i Anną Wojdalską, zdaniem której szukanie partnera w internecie to nie jest dobry pomysł.

Nie od dziś wiadomo, że przyjmujemy zbyt wiele antybiotyków. Tylko czyja w tym wina -  nasza czy lekarzy, którzy na każdą infekcję od razu przepisują te silne leki? Aby uzyskać odpowiedź przeprowadziliśmy małą prowokację, a jej efekt zobaczycie w Stylowym Magazynie. Sprawdziliśmy także, czy to prawda, że zbyt częste przyjmowanie antybiotyków może przyczyniać się do otyłości. O opinię spytaliśmy specjalistów pediatrę immunologa Pawła Grzesiowskiego i biologa medycznego Sylwię Borską.

Oczywiście Jan Wróbel jak co tydzień poszuka dla was ciekawostek w prasie. Zapraszamy przed telewizory już w sobotę!