Stylowy magazyn

sezon 7 odcinek 9

Stylowy magazyn 7

Z ich pomocą uprawiamy sport, robimy zakupy, a nawet śpimy! Wiele osób już nie wyobraża sobie życia bez… aplikacji na komórkę. Czy to już uzależnienie, czy jedynie pomoc z codziennych czynnościach? O tym w „Stylowym magazynie” porozmawiają: wizażystka Ewa Mazurek i dziennikarka Ewa Lankiewicz, które korzystają z aplikacji oraz Joanna Tracewicz, dziennikarka internetowa, zdaniem której, aplikacje powoli przejmują kontrolę nad naszym życiem.
Równie modne jak aplikacje są wizyty u coach’ów. A ich „specjalizacje” rosną jak grzyby po deszczu. Możemy skorzystać z pomocy coacha od skóry, orgazmu, a nawet… oddychania. Kilku z nich odwiedziła z ukrytą kamerą nasza reporterka. Czy rzeczywiście jej pomogli? A może ich praca to zwykła ściema i wyciągnie pieniędzy od ludzi? O to Agnieszka Szulim spyta psychoterapeutów: Ewę Żeromską i Roberta Rutkowskiego oraz Michała Michalskiego, który założył fanpage „Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty”.
„Stylowy magazyn” postanowił też sięgnąć do bardzo kontrowersyjnego tematu „ospa party”, czyli imprez, które organizuje się, by zdrowe dzieci spotykając się z chorymi, zaraziły się ospą wietrzną.  Rodzice, którzy nie chcą się zdecydować na zaszczepienie dziecka wierzą, że w ten sposób uodparniają swoje pociechy. Po jednym z takich „party” zmarło, zarażone ospą, 1,5 roczne dziecko!  Co robić, by taka tragedia więcej się nie powtórzyła? Czy szczepionki chronią czy narażają nasze dzieci? O tym dyskutować będą dwie młode mamy: Agata Kuźnicka-Bronik i Monika Sobiecka oraz pediatra, immunolog kliniczny Wojciech Feleszko.

Tylko w „Stylowym magazynie” zobaczycie fragmenty nowego programu TVN Style „Niezwykłe przypadki medyczne”, pokazującego historie ludzi, którzy w wyniku tragicznego wypadku doznali deformacji ciała niedających się usunąć w tradycyjny sposób. Znany lekarz medycyny estetycznej, Krzysztof Gojdź, postanowił im pomóc. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod leczenia, doktor podaruje swoim pacjentom nowe życie. Nie zabraknie także przeglądu prasy Jana Wróbla, który zdradzi, dlaczego dżinsy mylą mu się z Demi Moore i w jakich butach na pewno… nie obetrą nam się pięty.