Stylowy magazyn

sezon 7 odcinek 1

Stylowy magazyn 7

W „Stylowym magazynie” poruszymy bardzo bulwersujący temat – operacje plastyczne u nastolatek. Z ukrytą kamerą i 14-letnią statystką udaliśmy się do chirurga plastycznego, żeby sprawdzić czy zgodzi się przeprowadzić na nastolatce zabieg odsysania tłuszczu. Nasza prowokacja okazała się skuteczna; lekarz bez problemów zgodził się zrobić zabieg! Czy jego zachowanie było zgodne z etyką lekarską? O opinię poprosiliśmy innego chirurga plastycznego Joannę Kurmanow.
Jakie powinny być idealne, kobiece piersi? Wielu panów jest zdania, że im większe, tym lepsze. Tymczasem właścicielki bardzo obfitych biustów przyznają, że te potrafią być dla nich prawdziwym utrapieniem. W Stylowym Magazynie gościć będą: Aleksandra Stefańska, która może się pochwalić biustem w rozmiarze 85J, Agnieszka Domańska, która zmniejszyła piersi o 5 rozmiarów i brafiterka Monika Kołodyńska. Dowiecie się też ile waży kobiecy biust.
Kto by pomyślał, że ślimaki, małe oślizgłe stworzenia, można wykorzystać do …masażu twarzy. Ten bardzo nietypowy zabieg pielęgnacyjny postanowiła sprawdzić nasza reporterka. I to na własnej skórze! 
My jesteśmy gotowe na wszystko, byleby wyglądać pięknie. A panowie? Niektórzy ponoć boją się nawet wody i mydła. Czy to oznacza, że śmierdzą? To trudne pytanie Agnieszka Szulim zada gościom, którzy żadnych tematów się nie boją: Piotrowi Najsztubowi i Kasi Kępce. Gościem Stylowego Magazynu będzie też instruktor samoobrony Michał Jaworski, który pokaże jak bronić się przed napastnikiem, a komisarz policji Agnieszka Hamelusz oraz wokalistka i wielbicielka tajskiego boksu, Małgorzata Bernatowicz, podpowiedzą jak zachować się w sytuacji zagrożenia. W studiu nie zabraknie także cotygodniowego przeglądu prasy. Co tym razem przykuło uwagę Jana Wróbla?