Stylowy magazyn

sezon 6 odcinek 3

Stylowy magazyn 6

Poderwać dziewczynę na ruchliwej ulicy w centrum miasta, to nie lada sztuka. Ekipa Stylowego Magazynu postanowiła sprawdzić, jaki tekst pomaga w nawiązaniu znajomości, a jaki w ogóle się nie sprawdza. Zawodowy aktor zaczepiał napotkane na ulicy panie na dwa sposoby: wcielił się w rolę pewnego siebie maczo oraz bardziej wyrafinowanego uwodziciela. Zobaczcie koniecznie, jakie były efekty tego eksperymentu i ile kobiet udało mu się poderwać! A w studiu temat podrywu zgłębiać będą prawdziwi eksperci i ekspertki: Olga Kwiecińska (producentka), dla której najważniejsza jest chemia między kobietą i mężczyzną, Olga Borys, aktorka, która czasem zazdrości koleżankom umiejętności uwodzenia oraz znawca kobiecych spojrzeń - Piotr Najsztub, dziennikarz i niepoprawny romantyk oraz dziennikarz, Marcin Sawicki.
W Stylowym Magazynie poruszymy też ważny temat dotyczący antykoncepcji. Okazuje się, że w świadomości kobiet wciąż pokutuje wiele mitów związanych z zapobieganiem niechcianej ciąży. Czy to prawda, że nie można zajść w ciążę podczas „pierwszego razu”? Dlaczego stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji? Na te i inne pytania odpowie specjalista ginekolog dr Witold Rogiewicz. A gościem Agnieszki Szulim będzie doktor Beata Sterlińska-Tulimowska, która przedstawi najnowocześniejsze metody antykoncepcji długoterminowej. Dowiecie się, czym się różni wkładka antykoncepcyjna dla kobiet, które nie rodziły, od tradycyjnej „spiralki” i zobaczycie jak zakłada się podskórny implant.
Podpowiemy również, jak nie postarzyć się makijażem i strojem, a na koniec sprawdzimy, co jest hitem prasy kobiecej. Jan Wróbel jest zdania, że chodzi o drugi podbródek. Dlaczego? Dowiecie się w Stylowym Magazynie. Zapraszamy!