Stylowy magazyn

sezon 6 odcinek 8

Stylowy magazyn 6

Chcą być za wszelką cenę najpiękniejsi i najmądrzejsi. Dlatego od najmłodszych lat uczą się po kilkanaście godzin dziennie, a przed trzydziestką są już po pierwszych operacjach plastycznych. Ale doskonałość to nie jedyna obsesja mieszkańców Korei Południowej. To właśnie tam ludzie masowo klonują swoje psy. Gościem Agnieszki Szulim będzie Marcin Prokop, który podczas wizyty  w Korei Południowej widział rzeczy, o których nam się nawet nie śniło!

Niektórym paniom marzą się romantyczne chwile w ramionach ukochanego, inne wzdychają potajemnie do filmowych gwiazdorów. W kolejnym odcinku „Nagiej prawdy” Delfina Dellert sprawdziła jakie fantazje erotyczne chodzą po głowie mieszkańcom Radomia.

No pięknie! Nie dość, że nie pomógł ci w domowych obowiązkach, to jeszcze zapomniał o waszej rocznicy! Stylowy magazyn sprawdził, co najbardziej denerwuje nas w facetach. A jak sobie z  tym radzić? O pomoc poprosiliśmy Anetę Awtoniuk, trenerkę rozwoju osobistego, która podpowie nam jak rozmawiać z facetami tak, by nas… zrozumieli.

Po pracy czeka cię niespodziewana impreza, a nie zdążysz pojechać do domu się przebrać? Na szczęście jest na to sposób. Gościem Agnieszki Szulim będzie Kamila Picz, która zdradzi wam kilka trików, dzięki którym zmienicie służbowy uniform w wyjściową kreację, a Anna Orłowska pokaże, jak w kilka minut przerobić makijaż dzienny w wieczorowy. To naprawdę proste! Jak zwykle zajrzymy też do prasy. Tym razem, Janowi Wróblowi w oko wpadły… damskie figi.