Stylowy magazyn

sezon 7 odcinek 8

Stylowy magazyn 7

Kobiety są gotowe na wiele poświęceń, jeśli dzięki nim miałyby stać się piękniejsze, a przede wszystkim szczuplejsze. Dlatego coraz częściej decydują się na oczyszczanie organizmu różnymi, dziwnymi metodami. Redakcja „Stylowego magazynu” przetestowała trzy najbardziej popularne „detoksy”, żeby sprawdzić czy są bezpieczne i jak z nich korzystać z głową. Trudno w to uwierzyć, ale okazuje się, że nasz humor zależy głównie od … stanu naszych jelit! Jak to możliwe? A no tak, że 90% serotoniny, potocznie nazywanej hormonem szczęścia wytwarzane jest właśnie w jelitach. O to jak o nie dbać, by były zdrowe i sprawiły, że będziemy tryskać dobrym humorem Agnieszka Szulim spytała dietetyczkę kliniczną, Monikę Wodyczko i Gosię Rudzińską, autorkę bloga „2 metry zdrowia”. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie dziewczynę, która ma 55 cm w talii? W Stylowym Magazynie zobaczycie ją na żywo! Gościem Agnieszki Szulim będzie Weronika Heck, czyli fotomodelka Mamikoo, zwana żywą lalką Barbie. A rozmowa, w której wezmą udział także: psycholog Wioletta Skawińska, oraz edukatorka seksualna z grupy Ponton, Aleksandra Józefowska, dotyczyć będzie wielkiej metamorfozy, jaką niedawno przeszła Barbie - najsłynniejsza lalka świata. Teraz można już kupić Barbie niską, o zaokrąglonych kształtach i różnych kolorach skóry. Ta przemiana jest wynikiem kontrowersji, jakie od lat wzbudzała jej zbyt idealna uroda i figura klasycznej lalki.
Każda z nas przynajmniej raz w życiu usłyszała od swojego mężczyzny: „Ależ kochanie, rozładował mi się telefon”, albo „To już ostatnie piwo i wracam”. Jak pokazują badania panowie kłamią aż dwa razy częściej, niż panie. Czy rzeczywiście tak jest i jakimi bajkami karmią nas faceci? O tym w studiu „Stylowego magazynu” porozmawiają piosenkarki Kasia Cerekwicka i Kasia Klich, tancerz i juror „You Can Dance” Maciej „Gleba” Florek oraz wokalista Norbi.
Tym razem „Stylowy magazyn” przygotował także coś dla naszych panów. W najbliższym odcinku przedstawimy najnowsze stylizacje męskiego zarostu oraz pokażemy, jak faceci sami mogą zadbać o swoje brody i wąsy. Jak Wróbel co prawda nie zdradzi, jak on dba o swój zarost, za to wypowie się na temat szkodliwości… pocałunków.