Tak powstaje

Zastanawiałeś się kiedyś jak powstały otaczające Cię rzeczy? Z czego są zrobione i w jaki sposób? Anna Ibisz-Nowak rusza w Polskę, by odkryć niezwykły świat fabryk. W swoim nowym programie pokaże w jaki sposób powstają rzeczy codziennego użytku.

"Tak powstaje" - o czym jest program?

Prowadząca pokaże widzom proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. Będą oni mogli podziwiać fascynujące technologie, laboratoryjne tajemnice i naukowe ciekawostki. Z charakterystycznym dla siebie, profesjonalnym zacięciem Anna Ibisz – Nowak będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Nic nie umknie jej uwadze, a wrodzona ciekawość z pewnością sprawi, że program będzie zaskakujący, zabawny i przede wszystkim inspirujący.

"Tak powstaje" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl

Tak powstaje, sezon 2, odcinek 2Ceramika Tak powstaje, sezon 2, odcinek 1Nowa marka Tak powstaje, sezon 1, odcinek 9Las w słoiku Tak powstaje, sezon 1, odcinek 8Krem do twarzy Tak powstaje, sezon 1, odcinek 7Farba do ścian Tak powstaje, sezon 1, odcinek 6Farba do włosów Tak powstaje, sezon 1, odcinek 5Rajstopy Tak powstaje, sezon 1, odcinek 4Czekolada Tak powstaje, sezon 1, odcinek 3Eko kominek Tak powstaje, sezon 1, odcinek 2Szminki Tak powstaje, sezon 1, odcinek 1Filtr do wody