Tak powstaje

Zastanawiałeś się kiedyś jak powstały otaczające Cię rzeczy? Z czego są zrobione i w jaki sposób? Anna Ibisz-Nowak rusza w Polskę, by odkryć niezwykły świat fabryk. W swoim nowym programie pokaże w jaki sposób powstają rzeczy codziennego użytku.

"Tak powstaje" - o czym jest program?

Prowadząca pokaże widzom proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. Będą oni mogli podziwiać fascynujące technologie, laboratoryjne tajemnice i naukowe ciekawostki. Z charakterystycznym dla siebie, profesjonalnym zacięciem Anna Ibisz – Nowak będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Nic nie umknie jej uwadze, a wrodzona ciekawość z pewnością sprawi, że program będzie zaskakujący, zabawny i przede wszystkim inspirujący.

"Tak powstaje" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl

Tak powstajesezon 2 odcinek 2 Ceramika Tak powstajesezon 2 odcinek 1 Nowa marka Tak powstajesezon 1 odcinek 9 Las w słoiku Tak powstajesezon 1 odcinek 8 Krem do twarzy Tak powstajesezon 1 odcinek 7 Farba do ścian Tak powstajesezon 1 odcinek 6 Farba do włosów Tak powstajesezon 1 odcinek 5 Rajstopy Tak powstajesezon 1 odcinek 4 Czekolada Tak powstajesezon 1 odcinek 3 Eko kominek Tak powstajesezon 1 odcinek 2 Szminki Tak powstajesezon 1 odcinek 1 Filtr do wody