Tak powstaje

sezon 1 odcinek 8

Tak powstaje

Umiecie wyobrazić sobie codzienną pielęgnację bez kremu do twarzy? Pewnie nie - i dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ania Nowak-Ibisz w nowym odcinku „Tak powstaje..." wybierze się do miejsca, w którym produkuje się właśnie takie kosmetyki.

Jedna z najnowocześniejszych polskim firm otworzy drzwi przed naszą ekipą i pokaże, jak powstaje krem do twarzy – od pomysłu aż do zapakowania. Co kremy potrafią i dlaczego? Kto wymyśla nowe receptury i wybiera problemy, które krem ma rozwiązać? Jak się testuje krem, zanim trafi do drogerii?

Ania Nowak-Ibisz to wszystko sprawdzi i chętnie się nową wiedzą podzieli. „Tak powstaje krem do twarzy" to pozycja obowiązkowa!

"Tak powstaje" - o czym jest program?

Prowadząca pokaże widzom proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. Będą oni mogli podziwiać fascynujące technologie, laboratoryjne tajemnice i naukowe ciekawostki. Z charakterystycznym dla siebie, profesjonalnym zacięciem Anna Ibisz – Nowak będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Nic nie umknie jej uwadze, a wrodzona ciekawość z pewnością sprawi, że program będzie zaskakujący, zabawny i przede wszystkim inspirujący.

"Tak powstaje" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl