Tak powstaje

sezon 1 odcinek 5

Tak powstaje

Rajstopy – zna i nosi je każda kobieta. Cienkie, grube, gładkie i z wzorkami – możliwości jest mnóstwo. Ania Nowak-Ibisz wzięła na warsztat właśnie parę rajstop i odkryje, jak jest produkowana!

W „Tak Powstaje... para rajstop" zobaczycie jedną z największych fabryk w Polsce i dowiecie się, jak wygląda każdy etap produkcji. Co jest z czym zszywane i dlaczego oraz kiedy? Jak powstają rajstopy w różnych kolorach? Co sprawia, że w jednych łatwiej zaciągnąć oczko, a w innych dużo trudniej? Ania Nowak-Ibisz lubi wiedzieć wszystko i nie wyjdzie z fabryki, dopóki nie pozna każdej tajemnicy rajstop. A Wy tylko na tym skorzystacie!

"Tak powstaje" - o czym jest program?

Prowadząca pokaże widzom proces produkcji przedmiotów codziennego użytku. Będą oni mogli podziwiać fascynujące technologie, laboratoryjne tajemnice i naukowe ciekawostki. Z charakterystycznym dla siebie, profesjonalnym zacięciem Anna Ibisz – Nowak będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Nic nie umknie jej uwadze, a wrodzona ciekawość z pewnością sprawi, że program będzie zaskakujący, zabawny i przede wszystkim inspirujący.

"Tak powstaje" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl