Biznesy pełne pasji

Wielozadaniowe, skrupulatne, cierpliwe, błyskotliwe i z wysoką inteligencją emocjonalną - te cechy powodują, że kobiety idealnie sprawdzają się w biznesie.

Biznesy pełne pasji - opis programu

Wiele z nich odważa się zamienić pasję w pracę i otwiera własną firmę. W tym programie poznamy inspirujące kobiety, które od jakiegoś czasu prowadzą własne, wymarzone miniprzedsiębiorstwa. Odwiedzimy psie przedszkole, lokalny zakład fotograficzny, cukiernię i szkołę pływania. Poznamy producentkę nietypowych klocków i damę z wiertarką! Bohaterka każdej historii opowie, jak zrodził się pomysł na firmę, skąd pozyskała pierwsze fundusze na start, jak wyglądały początki i czego potrzebuje mały biznes, żeby dobrze prosperować.


Cykl będzie nie tylko okazją do poznania ciekawych i inspirujących historii, ale też poradnikiem dla osób, które od dawna marzą o samodzielności i niezależności.

Biznesy pełne pasji - gdzie obejrzeć

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD Player.pl

Biznesy pełne pasji, sezon 1, odcinek 4Katarzyna Wieczorek-Nosek / Urszula Janusz / Agnieszka Duleba-Kasza Biznesy pełne pasji, sezon 1, odcinek 3Marta Grzywacz / Kinga Federowicz / Agnieszka Bykowska-Giler Biznesy pełne pasji, sezon 1, odcinek 2Aga Tkaczyk / Agnieszka Czajkowska / Adrianna Wawrzynkiewicz Biznesy pełne pasji, sezon 1, odcinek 1Marta Nowacka /Agnieszka Kacperska – Gałązka / Katarzyna Popielarczyk