Waga ciężka

W nowym sezonie programu „Waga ciężka” będziemy przyglądać się pracy trzech ekip, które na co dzień pracują z dużym i ciężkim sprzętem drogowym.

Waga ciężka - o czym jest program?

W programie zobaczymy pomoc drogową, która specjalizuje się w naprawach i holowaniu samochodów ciężarowych powypadkowych bądź takich, które uległy awarii. Poradzenie sobie z tak dużymi pojazdami wymaga równie dużego i mocnego sprzętu.

Nowi bohaterowie programu to firma Microtrans, która zajmuje się transportem ponadnormatywnym. W programie będzie miała do przetransportowania ogromną maszynę, która uczestniczy w budowie najdłuższego w Polsce tunelu – nowego fragmentu trasy tzw. „Zakopianki”. Ekipa zarządzająca budową to włoska firma. W programie dowiemy się, czy bariera językowa okaże się dużym problemem podczas współpracy.  

Trzecia ekipa to mechanicy dojazdowi, którzy zajmują się naprawą samochodów ciężarowych w krajach zachodnich. Trudne warunki pogodowe nie są straszne naszym bohaterom. Ale czy telefoniczna diagnoza usterki tym razem będzie trafna?

Waga ciężka - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Waga ciężka" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Waga ciężka, sezon 2, odcinek 8 Waga ciężka, sezon 2, odcinek 7 Waga ciężka, sezon 2, odcinek 6 Waga ciężka, sezon 2, odcinek 5 Waga ciężka, sezon 2, odcinek 4 Waga ciężka, sezon 2, odcinek 3 Waga ciężka, sezon 2, odcinek 2 Waga ciężka, sezon 2, odcinek 1 Waga ciężka, sezon 1, odcinek 4 Waga ciężka, sezon 1, odcinek 3 Waga ciężka, sezon 1, odcinek 2 Waga ciężka, sezon 1, odcinek 1