Matki, córki, przyjaciółki

Matki i córki - kochają się, wspierają, ale równocześnie sprzeczają i mają odmienne poglądy. W tym programie pary matek i córek zamienią się rolami. Czy to pozwoli im lepiej zrozumieć siebie nawzajem?

Matki, córki, przyjaciółki - o czym jest program?

W programie pomożemy matkom i córkom spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy - panie zamienią się bowiem miejscami! Na własnej skórze przekonają się jak wygląda życie ich bliskich.
Czy piosenkarka Honorata Skarbek będzie umiała zastąpić swoją mamę na dyżurze pielęgniarskim? Jakie zadanie czeka jej rodzicielkę w studiu nagraniowym? Co się stanie gdy kobieta z artystyczną duszą nałoży strażacki kombinezon swojej córki, a młoda, praktyczna dziewczyna wieczorami zacznie malować obrazy? Czy matka modelki Oli Helis sprawdzi się w przygotowanych przez nią zadaniach? I czy córka zda sobie w końcu sprawę, ile codziennie ma na głowie jej rodzicielka?
Szykuje się cała masa wzruszeń, niespodzianek oraz zabawnych sytuacji!

Matki, córki, przyjaciółki - gdzie oglądać?

Program dostępny jest na platformie VOD player.pl

Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 8 Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 7 Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 6 Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 5 Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 4 Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 3 Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 2 Matki, córki, przyjaciółki, sezon 1, odcinek 1