1na1. Walka na style

Zgromadziliśmy ośmiu zawodników. Każdy jest utytułowany w innej dyscyplinie sportów walki. Każdy waży około 84 kg. Postanowiliśmy odpowiedzieć na odwieczne pytanie… Która sztuka walki jest najskuteczniejsza w bezpośrednim ich starciu?

W wyborze najlepszego zawodnika pomoże Tomasz Oświeciński – aktor, trener personalny i pasjonat sztuk walki, który w przeszłości sam spędził wiele godzin na macie, trenując judo. A wspomagać go będzie Karol Bedorf – niepokonany od sześciu lat zawodnik MMA i mistrz KSW w wadze ciężkiej!

Ułożyliśmy turniej, gdzie przegrany odpada, a wygrany przechodzi dalej, by zmierzyć się z wygranym z innej pary. W ostatnim odcinku spotka się dwóch najlepszych zawodników, reprezentujących dwie, najskuteczniejsze dyscypliny sportów walki. Będą walczyć o tytuł pierwszego w Polsce championa „1na1. Walka na style” oraz, między innymi, o szansę, na jaką czeka niejeden sportowiec! Kontrakt na zawodową walkę MMA, dla uznanej i jednej z najlepszych organizacji MMA w Polsce, która organizuje gale na wysokim poziomie, już od 10-ciu lat. Swoją przygodę z MMA zaczynał tam nawet sam Mamed Chalidow. Teraz nasz zwycięzca będzie miał szansę pokazać się na gali X-CAGE!

W naszym turnieju zmierzą się:

Patryk z Gdańska, reprezentujący muay-thai, czyli tajski boks,

Dawid z Płocka, na co dzień zawodnik sanda,

Radosław z Wrocławia, na co dzień zawodnik taekwondo ITF,

Marian ze Szczecina, trenujący brazylijskie jiu-jitsu,

Tomasz z Gliwic, zgłębiający tajniki judo,

Mateusz z Poznania, uprawiający pięściarstwo, czyli boks,

Kacper z Rzeszowa, szlifujący karate,

oraz Paweł z Warszawy, trenujący sumo.

Oprócz samych walk, zobaczycie zawodników na treningach, poznacie ich dyscypliny źródłowe oraz przyjrzycie się przygotowaniom pod rywala, który przecież walczy zupełnie inaczej. Poznacie też naszych zawodników od strony prywatnej, dowiecie się, co robią poza sportem i co ich pociąga. Najważniejsze jednak, to dowiedzieć się – która sztuka walki jest najlepsza! I my to udowodnimy w realnej walce!

1na1. Walka na style, odcinek 8Making of 1na1. Walka na style, odcinek 7 1na1. Walka na style, odcinek 6 1na1. Walka na style, odcinek 5 1na1. Walka na style, odcinek 4 1na1. Walka na style, odcinek 3 1na1. Walka na style, odcinek 2 1na1. Walka na style, odcinek 1