1na1. Walka na style

odcinek 7

1 na 1 Walka na style

Siódmy odcinek „1na1. Walka na style” to wielki finał! W poprzednich odcinkach – pod czujnym okiem Tomasza Oświecińskiego i Karola Bedorfa - wyłoniliśmy dwie najskuteczniejsze dyscypliny sportów walki. Czas więc zestawić ze sobą mistrzów w swoich dyscyplinach i zobaczyć, która sztuka walki jest po prostu najlepsza!

Prócz mocno wyczekiwanej wielkiej, finałowej walki, nasi prowadzący – Tomasz Oświeciński i Karol Bedorf – odwiedzą naszych zawodników u nich w klubach, by zobaczyć jak trenują, jak się przygotowują pod rywala. Pomogą też przeanalizować styl przeciwnika i poszukają technik najlepszych pod przeciwnika. Poznamy trenerów, ich podejście, klubowych kolegów i zgłębimy tajniki obu prezentowanych w odcinku sztuk walki. Nie zabraknie również pokazania kilku charakterystycznych technik dla tych dyscyplin. Zawodnicy przygotowali także dla siebie nawzajem małe wyzwanie – niespodziankę...

Jak przebiegnie bezpośrednia konfrontacja? Która sztuka walki okaże się najskuteczniejsza ze wszystkich, jakie zgromadziliśmy w turnieju? Kto zostanie pierwszym championem wszechstylowej walki? Na te pytania odpowie walka dwóch utytułowanych zawodników, którzy nie boją się niczego!