Prezentacja oferty programowej TVN wiosna 2020

Zobacz relację z konferencji poświęconej propozycji programowej TVN i Discovery na wiosnę 2020. Sprawdź także, jakie programy będą dostępne wiosną w player.pl.

Prezentacja oferty programowej wiosna 2020 - Kto prowadził?

Piotr Kraśko u boku Magdy Mołek przeprowadzili nas po wszystkich przebojach stacji wraz z ich głównymi bohaterami, na które czekamy.

Prezentacja oferty programowej wiosna 2020 – nowości player.pl

„Chyłka-Rewizja”, czyli trzeci sezon serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej. „Szadź”, czyli siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. Nowy program Bartka Ostałowskiego… To zaledwie niewielka część megahitów, które tej wiosny będziesz mógł obejrzeć Playerze!

Serialowy maraton

Szadź” to siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa.

To już trzeci sezon niezwykle popularnego serialu „Chyłka – Rewizja” z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas. Tym razem, po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, prawniczka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa.

Od 8 marca w Playerze pojawi się serial własny CANAL+ „Mały zgon”, z Piotrem Grabowskim w roli głównej. Komediowo-kryminalna historia ukazuje świat narkotykowych karteli, więziennych gangów, skorumpowanych stróżów prawa i pokerowego podziemia.