Drużyna Eks

Jesień to tak samo dobra pora na znalezienie miłości jak każda inna. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nie jest to jednak takie proste. Czasem na pomoc samotnym i poszukującym uczucia, muszą ruszyć przyjaciele oraz byli partnerzy lub partnerki. To właśnie oni najlepiej znają dobre oraz złe strony swojego ulubionego singla i potrafią znaleźć dla niej/niego odpowiednią osobę. Jak poradzi sobie “Drużyna Eks”?

Drużyna Eks - opis programu

Dla wielu osób odnalezienie osoby, z którą gotowi jesteśmy spędzić życie lub chociaż stworzyć dłuższy związek jest prawdziwym wyzwaniem. W każdym odcinku nowego programu TVN Style poznamy singla lub singielkę, którym na pomoc w odnalezieniu drugiej połówki przyjdzie trójka bliskich mu osób.

Eks, jak prawdziwa drużyna zabiorą się do pracy, by pomóc singlowi określić powody, dla których tak trudno znaleźć mu miłość. Razem przeanalizują jego wygląd, przyzwyczajenia oraz zachowania. Wspólnie spotkają się z psychologiem, pomogą przejść przez randkę testową, aż w końcu zorganizują casting na potencjalnego partnera lub partnerkę. Wytypowana osoba zostanie zaproszona na finałową randkę z bohaterem odcinka.

Czy singiel dostrzeże, gdzie leży kłopot i podda się przemianie? Czy randka finałowa okaże się sukcesem, a może kompletną katastrofą? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnych odcinkach programu „Drużyna Eks”.

Drużyna Eks - gdzie obejrzeć

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 8 Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 7 Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 6 Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 5 Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 4 Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 3 Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 2 Drużyna Eks, sezon 1, odcinek 1