Smakuj świat z Pascalem

Kulinarne reality show „Smakuj świat z Pascalem” to program dla tych, którzy uwielbiają gotować i kochają smakować… świat. Pascal wraca na antenę w wielkim stylu!
Pascal Brodnicki ma w swojej bibliotece ponad 1500 książek kucharskich. W poszukiwaniu kolejnych inspiracji i egzotycznych przepisów wybrał się do Azji. Chciał sprawdzić się w naturalnych warunkach oraz przygotować egzotyczne dania dla widzów i swoich azjatyckich gospodarzy. Pascal odkrywa Wietnam, Laos i Tajlandię od kuchni. Robi zakupy na wodnym targu, pichci i sprzedaje przekąski na ulicy oraz ubłocony pracuje na plantacji ryżu. Lokalni gospodarze zgotują mu wiele niespodzianek. Kucharz będzie musiał spróbować grillowanego gekona i pieczone larwy mrówek. Dostanie także zaproszenie na nietypowe łowy. Czy uda mu się upolować warana? Pascal Brodnicki pokaże widzom jak łatwo zastąpić tradycyjne dania niezwykłymi potrawami z drugiej strony świata. Zdradzi jak powinna wyglądać świeża ryba i które krewetki są najzdrowsze. Udowodni, że przygotowanie oryginalnego obiadu jest proste i niedrogie, a efekt zawsze spektakularny. Od dziś domowe przyjęcia i imieniny nie muszą wiać nudą. Pora zastąpić zwykły rosół pyszną zupą tom yam!

Smakuj świat z Pascalemsezon 5 odcinek 4 Zanzibar cz. IV Smakuj świat z Pascalemsezon 5 odcinek 3 Zanzibar cz. III Smakuj świat z Pascalemsezon 5 odcinek 2 Zanzibar cz. II Smakuj świat z Pascalemsezon 5 odcinek 1 Zanzibar cz. I Smakuj świat z Pascalemsezon 4 odcinek 2 Algieria cz.2 Smakuj świat z Pascalemsezon 4 odcinek 1 Algieria cz.1 Smakuj świat z Pascalemsezon 3 odcinek 8 Odcinek specjalny Smakuj świat z Pascalemsezon 3 odcinek 7 Zanzibar Smakuj świat z Pascalemsezon 3 odcinek 6 Zanzibar Smakuj świat z Pascalemsezon 3 odcinek 5 Indie Smakuj świat z Pascalemsezon 3 odcinek 4 Indie Smakuj świat z Pascalemsezon 3 odcinek 3 Namibia Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 10 Francja Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 9 Odcinek specjalny! Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 8 Meksyk Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 7 Meksyk Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 6 Kreta Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 5 Kreta Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 4 Madera Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 3 Madera Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 2 Gruzja Smakuj świat z Pascalemsezon 2 odcinek 1 Gruzja Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 9 Podsumowanie Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 8 Południowy Wietnam Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 7 Północny Laos Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 6 Tajlandia Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 5 Wietnam Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 4 Maeklong i Bangkok Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 3 Sajgon Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 2 Laos Smakuj świat z Pascalemsezon 1 odcinek 1 Tajlandia