Smakuj świat z Pascalem

Kulinarne reality show „Smakuj świat z Pascalem” to program dla tych, którzy uwielbiają gotować i kochają smakować… świat. Pascal wraca na antenę w wielkim stylu!


Pascal Brodnicki ma w swojej bibliotece ponad 1500 książek kucharskich. W poszukiwaniu kolejnych inspiracji i egzotycznych przepisów wybrał się do Azji. Chciał sprawdzić się w naturalnych warunkach oraz przygotować egzotyczne dania dla widzów i swoich azjatyckich gospodarzy. Pascal odkrywa Wietnam, Laos i Tajlandię od kuchni. Robi zakupy na wodnym targu, pichci i sprzedaje przekąski na ulicy oraz ubłocony pracuje na plantacji ryżu. Lokalni gospodarze zgotują mu wiele niespodzianek. Kucharz będzie musiał spróbować grillowanego gekona i pieczone larwy mrówek. Dostanie także zaproszenie na nietypowe łowy. Czy uda mu się upolować warana?

Pascal Brodnicki pokaże widzom jak łatwo zastąpić tradycyjne dania niezwykłymi potrawami z drugiej strony świata. Zdradzi jak powinna wyglądać świeża ryba i które krewetki są najzdrowsze. Udowodni, że przygotowanie oryginalnego obiadu jest proste i niedrogie, a efekt zawsze spektakularny. Od dziś domowe przyjęcia i imieniny nie muszą wiać nudą. Pora zastąpić zwykły rosół pyszną zupą tom yam!

Smakuj świat z Pascalem, sezon 5, odcinek 4Zanzibar cz. IV Smakuj świat z Pascalem, sezon 5, odcinek 3Zanzibar cz. III Smakuj świat z Pascalem, sezon 5, odcinek 2Zanzibar cz. II Smakuj świat z Pascalem, sezon 5, odcinek 1Zanzibar cz. I Smakuj świat z Pascalem, sezon 4, odcinek 2Algieria cz.2 Smakuj świat z Pascalem, sezon 4, odcinek 1Algieria cz.1 Smakuj świat z Pascalem, sezon 3, odcinek 8Odcinek specjalny Smakuj świat z Pascalem, sezon 3, odcinek 7Zanzibar Smakuj świat z Pascalem, sezon 3, odcinek 6Zanzibar Smakuj świat z Pascalem, sezon 3, odcinek 5Indie Smakuj świat z Pascalem, sezon 3, odcinek 4Indie Smakuj świat z Pascalem, sezon 3, odcinek 3Namibia Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 10Francja Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 9Odcinek specjalny! Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 8Meksyk Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 7Meksyk Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 6Kreta Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 5Kreta Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 4Madera Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 3Madera Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 2Gruzja Smakuj świat z Pascalem, sezon 2, odcinek 1Gruzja Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 9Podsumowanie Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 8Południowy Wietnam Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 7Północny Laos Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 6Tajlandia Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 5Wietnam Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 4Maeklong i Bangkok Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 3Sajgon Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 2Laos Smakuj świat z Pascalem, sezon 1, odcinek 1Tajlandia