Ślub od pierwszego wejrzenia

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu…

Ślub od pierwszego wejrzenia - o czym jest program?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, niemniej ciągle marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomoże tym razem nie swatka czy portal randkowy, lecz specjaliści: prof. Bogusław Pawłowski, Kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, Monika Staruch, seksuolog oraz dr Piotr Mosak, psycholog. Testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analiza zapachu i wymiarów…  To naukowe wytyczne do znalezienia idealnego partnera.

Na tych, którym wystarczy odwagi, by powiedzieć „tak” nieznajomej osobie, czeka podróż poślubna oraz wspólne mieszkanie. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc. Po tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce dalej budować wspólną przyszłość. Jaki będzie finał tego kontrowersyjnego doświadczenia? Czy naukowe podejście do miłości sprawdzi się w praktyce a wybory ekspertów okażą się strzałem w dziesiątkę?

Ślub od pierwszego wejrzenia - nowy sezon

Już we wrześniu na antenie TVN wystartuje trzeci sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.  W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogą im znani już eksperci: prof. Bogusław Pawłowski oraz Piotr Mosak. Czy na podstawie naukowych kryteriów między obcymi ludźmi zrodzi się prawdziwe uczucie? Co prawda, nikt jeszcze nie znalazł recepty na udany związek. Czy we współczesnych czas jest możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku? Na te i wiele więcej trudnych pytań postarają się odpowiedzieć specjaliści pracujący w programie oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która w tym sezonie wystąpi po raz pierwszy.

Ślub od pierwszego wejrzenia - gdzie obejrzeć?

Pierwszy, drugi i trzeci sezon programu obejrzysz na player.pl.

Ślub od pierwszego wejrzenia - kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” obejrzysz w poniedziałki o 22:30 na antenie TVN.

Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 12 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 11 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 10 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 9 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 8 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 7 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 6 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 5 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 4 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 3 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 2 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 3 odcinek 1 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 12 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 11 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 10 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 9 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 8 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 7 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 6 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 5 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 4 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 3 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 2 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 2 odcinek 1 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 10 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 9 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 8 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 7 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 6 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 5 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 4 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 3 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 2 Ślub od pierwszego wejrzeniasezon 1 odcinek 1