Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 4 odcinek 1

Ślub od pierwszego wejrzenia 4

Sześć osób dostaje szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Czy wybory ekspertów okażą się trafne?

Łukasz pracuje jako dostawca w salonie samochodów dostawczych i wiedzie uporządkowane życie. Mimo, że jest aktywny, uwielbia podróże i ludzi, nie udało mu się poznać odpowiedniej partnerki. Uważa, że przez swoją nieśmiałość, jego życie uczuciowe nie istnieje.

Wojtek jest przedstawicielem handlowym. Jego ostatni związek trwał kilka lat i zakończył się przez ciągłe nieobecności mężczyzny do których zmuszała go praca. Dobrze radzi sobie w kawalerskim życiu, ale nie ukrywa, że chciałby zmienić ten stan.

Agnieszka zajmuje się opieką nad dziećmi z autyzmem. Uciekając od burzliwych związków jakie miała, postanowiła zmienić swoje życie i ponownie wprowadziła się do rodziców. Jej nową pasją stał się boks. Małżeństwo swoich rodziców jest dla niej wzorem związku, który chciałaby stworzyć.

Joanna ostatnie dziesięć lat straciła dla niewłaściwej osoby. Na szczęście nie wpłynęło to na jej życie zawodowe. Jest kierowniczką dwóch sklepów, a praca jest dla niej ucieczką od tego co było kiedyś. Wciąż wierzy, że jest ktoś kto będzie tym jedynym.

Oliwia jest asystentką w dziale kontroli w Stoczni Gdańskiej. Szuka wyzwań i mężczyzny na całe życie. We wszystkich związkach pełniła rolę "opiekuna" i wierzyła, że może kogoś zmienić. Po licznych próbach, rezygnowała z relacji, tracąc wszelką nadzieję.

Adam próbuje ułożyć sobie życie po ciężkich przeżyciach w poważnym związku. Razem z partnerką spodziewali się dziecko. Nie zostali jednak rodzicami, a ta sytuacja doprowadziła do bolesnego rozstania.