Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 3 odcinek 5

Ślub od pierwszego wejrzenia 3

Sześć osób, które marzy o wielkim uczuciu i związku na całe życie, znów dostanie szansę na znalezienie miłości. Już we wrześniu na antenie TVN wystartuje trzeci sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.  W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomogą im eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski oraz znany psycholog Piotr Mosak. Czy na podstawie naukowych kryteriów między obcymi ludźmi zrodzi się prawdziwe uczucie?

Co prawda, nikt jeszcze nie znalazł recepty na udany związek. Czy we współczesnych czas jest możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku? Na te i wiele więcej trudnych pytań postarają się odpowiedzieć specjaliści pracujący w programie oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, który w tym sezonie wystąpi po raz pierwszy.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, naukowcy otrzymali mnóstwo zgłoszeń, spośród, których wybrali te osoby, które ich zdaniem mają największe szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Oczywiście drugą połówkę uczestnicy będą mogli poznać dopiero w dniu ślubu. Czy zdecydują się na ten odważny krok i powiedzą sakramentalne „tak”?

Ci, którzy wkroczą w nieznane wybiorą się w podróż poślubną. Będą także musieli zamieszkać ze swoim współmałżonkiem.  Miłosny eksperyment potrwa miesiąc, po którym każdy z partnerów będzie musiał podjąć decyzję, czy chce dalej budować wspólną przyszłość. Jaki będzie finał tego doświadczenia i czy warto igrać z miłością?