Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 4 odcinek 13

Ślub od pierwszego wejrzenia 4

UWAGA! Rusza nabór do kolejnej edycji programu! Zgłoś się na slub.tvn.pl.

Nadszedł dzień finałów. Każdy z uczestników będzie musiał podjąć decyzję, czy chce zostać wmałżeństwie, czy decyduje się wziąć rozwód.

Agnieszka i Wojtek większość problemów rozwiązywali śmiechem. Agnieszka zdecydowała, że znajdzie pracę i przeprowadzi się do Krakowa, jednak wiele z tych decyzji podjęła samodzielnie. Wojtek mówił żonie, że cieszy go jej entuzjazm i szybka reakcja, ale czy tak jest naprawdę? Być może tempo Agnieszki jest dla niego jednak zbyt szybkie i dziś w dniu decyzji powie nie?

U Asi i Adama sytuacja rozwijała się bardzo dynamicznie. Jednego dnia wszystko wskazywało na to, że ta para rozumie się i dogaduje coraz lepiej, kolejnego miała kryzys, aż była potrzebna kolejna interwencja eksperta! Czy małżonkowie wprowadzili rady Piotra w życie? Jakie skutki przyniosło zalecane randkowanie? Dadzą sobie szansę i powiedzą „tak”? Gdzie zastaniemy ich podczas powrotu? Razem czy osobno?

Oliwia i Łukasz podczas ślubu i wesela wyglądali jak wyciągnięci z bajki, podczas podróży poślubnej już nie było tak kolorowo, Oliwia zaczęła znacząco dominować nad Łukaszem. W Polsce niektóre zachowania Łukasza zaniepokoiły ją do tego stopnia, że konieczna była interwencja eksperta. Podczas ich wizyty w Katowicach rodzina i przyjaciele Łukasza bardzo dali jej do zrozumienia, że chcą ją u siebie. Czy to nie przytłoczyło niezależnej do tej pory Oliwii? Czy bliski związek Łukasza z mamą i przyjaciółmi będzie miał wpływ na jej decyzję? Być może Łukasz nie wytrzyma dominacji żony i to on powie „nie”? Oliwia też nie chce opuszczać Gdańska, czy Łukasz jest gotowy na ewentualną przeprowadzkę? Czy mama pozwoli mu wyjechać? Może pojedzie za nim? Dużo pytań, mało odpowiedzi, gdzie zastaniemy małżonków po miesiącu od eksperymentu? Razem, czy osobno?