Plan w plan

W programie "Plan w plan" odwiedzamy z kamerami plany zdjęciowe aktualnie powstających produkcji i podglądamy od zaplecza proces powstawania najgłośniejszych polskich filmów.

Z odcinków dowiesz się, o czym będzie film, którzy aktorzy zagrają w nim główne role i jak przebiegają pracę nad realizacją.

Zajrzymy z kamerą tam, gdzie do tej pory widzowie nie mieli dostępu. Porozmawiamy z aktorami o tym, czy identyfikują się z granymi przez siebie bohaterami, z którym kolegą z planu dobrze im się współpracuje i jakie trudności napotkali podczas wcielania się w role.

Plan w plansezon 3 odcinek 10 Plan w plansezon 3 odcinek 9 Plan w plansezon 3 odcinek 8 Plan w plansezon 3 odcinek 7 Plan w plansezon 3 odcinek 6 Plan w plansezon 3 odcinek 5 Plan w plansezon 3 odcinek 4 Plan w plansezon 3 odcinek 3 Plan w plansezon 3 odcinek 2 Plan w plansezon 3 odcinek 1 Plan w plansezon 2 odcinek 5 Plan w plansezon 2 odcinek 4 Plan w plansezon 2 odcinek 3 Plan w plansezon 2 odcinek 2 Plan w plansezon 2 odcinek 1 Plan w plansezon 1 odcinek 8 Exterminator Plan w plansezon 1 odcinek 7 Botoks Plan w plansezon 1 odcinek 6 Botoks Plan w plansezon 1 odcinek 5 Żużel Plan w plansezon 1 odcinek 4 Śpij kochanie Plan w plansezon 1 odcinek 3 Podatek od miłości Plan w plansezon 1 odcinek 2 Boski Plan Plan w plansezon 1 odcinek 1 Listy do M. Czas niespodzianek