Plan w plan

W programie "Plan w plan" odwiedzamy z kamerami plany zdjęciowe aktualnie powstających produkcji i podglądamy od zaplecza proces powstawania najgłośniejszych polskich filmów.

Z odcinków dowiesz się, o czym będzie film, którzy aktorzy zagrają w nim główne role i jak przebiegają pracę nad realizacją.

Zajrzymy z kamerą tam, gdzie do tej pory widzowie nie mieli dostępu. Porozmawiamy z aktorami o tym, czy identyfikują się z granymi przez siebie bohaterami, z którym kolegą z planu dobrze im się współpracuje i jakie trudności napotkali podczas wcielania się w role.

Plan w plan, sezon 3, odcinek 10 Plan w plan, sezon 3, odcinek 9 Plan w plan, sezon 3, odcinek 8 Plan w plan, sezon 3, odcinek 7 Plan w plan, sezon 3, odcinek 6 Plan w plan, sezon 3, odcinek 5 Plan w plan, sezon 3, odcinek 4 Plan w plan, sezon 3, odcinek 3 Plan w plan, sezon 3, odcinek 2 Plan w plan, sezon 3, odcinek 1 Plan w plan, sezon 2, odcinek 5 Plan w plan, sezon 2, odcinek 4 Plan w plan, sezon 2, odcinek 3 Plan w plan, sezon 2, odcinek 2 Plan w plan, sezon 2, odcinek 1 Plan w plan, sezon 1, odcinek 8Exterminator Plan w plan, sezon 1, odcinek 7Botoks Plan w plan, sezon 1, odcinek 6Botoks Plan w plan, sezon 1, odcinek 5Żużel Plan w plan, sezon 1, odcinek 4Śpij kochanie Plan w plan, sezon 1, odcinek 3Podatek od miłości Plan w plan, sezon 1, odcinek 2Boski Plan Plan w plan, sezon 1, odcinek 1Listy do M. Czas niespodzianek