Nasi w mundurach

Nadchodzi polska wersja norweskiego formatu „Celebrity Task Force”! Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe.

Nasi w mundurach - opis programu

Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia. Przed nimi 12 dni ciężkich ćwiczeń i cel – ukończenie wojskowego szkolenia! Nie będzie lekko! Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu – uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach.  Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, będą trenować wytrwałość i przełamywać własne słabości. Sprawdzą, czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania. Który z nich wytrwa najdłużej?


Nasi w mundurach - bohaterowie

W programie wystąpiły gwiazdy TTV: Jan Pirowski, Krzysztof Ufnal, Piotr "Stalowy" Sikorski, Maciej Liziniewicz, Damian Nagana, Mateusz "Tarzan" Leśniak, Andrzej Gąsienica oraz Joachim Zeiske.

Nasi w mundurach - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Nasi w mundurach, sezon 2, odcinek 7 Nasi w mundurach, sezon 2, odcinek 6 Nasi w mundurach, sezon 2, odcinek 5 Nasi w mundurach, sezon 2, odcinek 4 Nasi w mundurach, sezon 2, odcinek 3 Nasi w mundurach, sezon 2, odcinek 2 Nasi w mundurach, sezon 2, odcinek 1 Nasi w mundurach, sezon 1, odcinek 6 Nasi w mundurach, sezon 1, odcinek 5 Nasi w mundurach, sezon 1, odcinek 4 Nasi w mundurach, sezon 1, odcinek 3 Nasi w mundurach, sezon 1, odcinek 2 Nasi w mundurach, sezon 1, odcinek 1