Między nami

Zobacz nowy program "Między nami" z Łukaszem Urbańskim jako prowadzącym. Ten znany stylista fryzur do swojego salonu zaprosi popularne i lubiane gwiazdy show-biznesu oraz ich niczego nieświadome fanki.

Wiele kobiet marzy, aby wyglądać jak celebrytki z pierwszych stron gazet.  A co się wydarzy, gdy obok klientki usiądzie jej ulubienica ze zdjęcia? Na fryzjerskim fotelu, przy współpracy znanych gwiazd, takich jak Joanna Krupa, Anna Starmach, czy Red Lipstick Monster zaskoczy i sprawi niespodziankę zaproszonym kobietom. Czy uczestniczki zdecydują się na uczesanie, by wyglądać jak jej idolka?

Ten program to nie tylko czesanie, strzyżenie czy koloryzacja ale wielogodzinne rozmowy o wszystkim. Poznaj niezwykłych ludzi i ich poruszające historie. Będą okrzyki zachwytu, ale i łzy wzruszenia. Zobacz na czym polega magia spotkań „u fryzjera”.

Kim jest prowadzący?

Łukasz Urbański to znany fryzjer i stylista gwiazd, ceniony przez świat celebrytów i aktorów polskiego show-biznesu. Brał udział w programie "Druga twarz".

Gdzie obejrzeć?

Program "Między nami" emitowany jest na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj na VOD player.pl Premiery w środę o 23.05.

Między nami, odcinek 5 Między nami, odcinek 4Agnieszka Woźniak-Starak Między nami, odcinek 3 Między nami, odcinek 2Anna Mucha Między nami, odcinek 1Joanna Krupa