Związki z modą

Odważne metamorfozy, barwni bohaterowie i genialne stylizacje! W trzeciej edycji programu czeka na widzów sporo zmian… nie tylko w ubiorze!

"Związki z modą" -  o czym jest program

W premierowych odcinkach, oprócz par, pojawią się również kobiece duety! Czy mama trafi w gust córki? Jak siostry poradzą sobie z nietypowym zadaniem? Kto zdecyduje się poprosić o pomoc naszą ekspertkę Kasię Baran?

Dobranie odpowiedniego ubioru na specjalne okazje to czasem prawdziwe wyzwanie. Chrzciny, rodzinne obiady, imprezy firmowe lub śluby… A co, jeśli ten strój za nas wybierze ktoś inny? W programie „Związki z modą” zapraszamy do garderoby panów, mamy i siostry! Trzeba wykazać się prawdziwą kreatywnością i wystylizować bliską osobę. Czy łatwo będzie trafić w jej gust? Całe szczęście pomocą służy Kasia Baran. Prowadząca TVN Style o modzie wie dosłownie wszystko!

"Związki z modą" -  gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Związki z modą, sezon 3, odcinek 8 Związki z modą, sezon 3, odcinek 7 Związki z modą, sezon 3, odcinek 6 Związki z modą, sezon 3, odcinek 5 Związki z modą, sezon 3, odcinek 4 Związki z modą, sezon 3, odcinek 3 Związki z modą, sezon 3, odcinek 2 Związki z modą, sezon 3, odcinek 1 Związki z modą, sezon 2, odcinek 8 Związki z modą, sezon 2, odcinek 7 Związki z modą, sezon 2, odcinek 6 Związki z modą, sezon 2, odcinek 5 Związki z modą, sezon 2, odcinek 4 Związki z modą, sezon 2, odcinek 3 Związki z modą, sezon 2, odcinek 2 Związki z modą, sezon 2, odcinek 1 Związki z modą, sezon 1, odcinek 8 Związki z modą, sezon 1, odcinek 7 Związki z modą, sezon 1, odcinek 6 Związki z modą, sezon 1, odcinek 5 Związki z modą, sezon 1, odcinek 4 Związki z modą, sezon 1, odcinek 3 Związki z modą, sezon 1, odcinek 2 Związki z modą, sezon 1, odcinek 1