Związki z modą

sezon 2 odcinek 6

Związki z modą 2

Ewelina i Damian to para, która zna się od zawsze. W dzieciństwie, dzięki rodzicom, którzy się przyjaźnili, spędzali razem wakacje, razem łazili po drzewach i wiedzieli o sobie praktycznie wszystko. Kiedy dorośli, przyjaźń zmieniła się w miłość i od 10 lat Ewelina i Damian są szczęśliwym małżeństwem. Przez ten czas para doczekała się dwóch uroczych córeczek – Oliwii i Neli, które odziedziczyły po mamie zamiłowanie do mody. Będąc w domu otoczony samymi kobietami Damian czasem ucieka w swoją typowo męską pracę – jest bowiem policjantem. Typowo męskie są też modowe marzenia Damiana – chciałby zobaczyć swoją żonę w krótkiej, obcisłej sukience i szpilkach. A sama Ewelina jako miłośniczka mody retro stawia raczej na długość midi oraz obszerne kształty...
Drugą parę, którą poznamy w tym odcinku też połączyło młodzieńcze uczucie. Zuza i Tomek poznali się bowiem jak mieli po 16 lat, byli parą przez dwa miesiące, po czym... rozstali się na dekadę. Po dziesięciu latach uczucie wróciło i zaowocowało dwójką dzieci. Zuza jako mama na pełen etat ubiera się po „matkowemu" - luźne dżinsy, workowate dresy i flanelowe koszule to jej codzienność. Tomek – z zawodu grafik – chciałby jednak, żeby żona puściła nieco wodze modowej fantazji i zaczęła ubierać się nie tylko kobieco, ale też bardziej odważnie.

Czy panowie staną na wysokości zadania? Czy podołają wyzwaniu wystylizowania swoich żon? Stawka jest wysoka, bo obie pary planują wspólne wyjścia. Damian z okazji zbliżającej się 10 rocznicy ślubu chciałby zabrać Ewelinę na elegancką kolację i tańce, zaś Tomek porywa Zuzę na koncert, gdzie będą mogli choć na chwilę oderwać się od dzieci i poczuć znów jak zakochani 16-latkowie.

Czy przedstawiciel służb mundurowych znajdzie w sobie nutkę stylisty? Czy komputerowy grafik będzie potrafił wykorzystać plastyczne zdolności ubierając własną żonę? Oraz czy obie panie dadzą się przekonać do modowych wizji swoich mężów?

Na szczęście na pomoc rusza specjalistka od wizerunku – nasza prowadząca Kasia Baran, która z pomocą makijażystki Ani Galińskiej i stylisty fryzur Sebastiana Kobielskiego pogodzi gusta kochanków i całkowicie odmieni wygląd obu bohaterek.

Czy Ewelinie uda się olśnić męża, który widział ją już w niejednej odzieżowej wariacji? Czy Zuza przekona się, że nawet będąc mamą na pełen etat można nadal być seksowną i dobrze ubraną kobietą?

"Związki z modą" -  o czym jest program

Zapraszamy mężczyzn do naszej garderoby! Przekonamy się czy ich modowa wyobraźnia nie zna granic. Ubrania, dodatki, kolory – czy to wszystko spodoba się ich ukochanym? Zmagania będą obserwować i komentować osoby bliskie każdej parze. Natomiast Kasia Baran – stylistka gwiazd – oceni dobór ubrań pod kątem dopasowania do urody bohaterki oraz charakteru okazji. To nie wszystko!

W programie nie zabraknie cennych porad i trików modowych. Nasza ekspertka w perfekcyjny sposób podkreśli atuty sylwetki uczestniczki programu oraz ukryje jej ewentualne mankamenty. Podpowie też jak we właściwy sposób łączyć różne faktury materiałów oraz co zrobić, żeby nie popełnić gafy przy doborze dodatków!

Nie będzie łatwo! Dokonania kreatora mody amatora będą podpatrywały i komentowały osoby bliskie każdej parze. Kiedy wszystko będzie już gotowe, do akcji wkroczy prowadząca, która oceni dobór ubrań pod kątem dopasowania do urody i sylwetki bohaterki programu. Jeśli okaże się, że partner popełnił wiele błędów, Kasia wprowadzi zmiany, które pozwolą wydobyć atuty i ukryć ewentualne mankamenty jego partnerki.

Którą ze stylizacji wybierze uczestniczka programu? Tę stworzoną przez jej ukochanego mężczyznę, która może do niej nie pasować? Czy może pójdzie za radą profesjonalnej stylistki? Jak zareaguje partner, gdy kobieta nie zaakceptuje tego, co dla niej wybrał? Jedno spojrzenie w lustro i wszystko będzie jasne!

"Związki z modą" -  gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl