Dawid Andres z buta

Poza utartymi szlakami, autentyczne i nieturystyczne. Takie są podróże Dawida Andresa, który od kilku sezonów przemierza ciężarówką odległe kraje. W nowym programie kierowca porzuci swojego trucka, by z plecakiem dotrzeć tam, gdzie pojazdy nie mają wjazdu. Na początek – Islandia!

Dawid Andres z buta - o czym jest program?

Tym razem Dawid nie zatrudni się w lokalnej firmie transportowej, lecz całą uwagę skupi na dogłębnym poznawaniu tajemniczej krainy ognia i lodu. To nie będzie podróż wyłącznie po ścieżkach wytyczonych przez popularne przewodniki dla turystów. Głód przygody i niezaspokojona ciekawość zaprowadzą Dawida dużo dalej!

Obcowanie z nieodkrytą i dziką naturą będzie wiązało się z niejednym wyzwaniem, a nawiązane w podróży znajomości pozwolą mu poznać niezwykłe historie ludzi i miejsc oraz na własnej skórze doświadczyć tamtejszego stylu życia. Nie zważając na przeciwności i ekstremalne warunki, Dawid nie wymięka i wyrusza na własną rękę w podróż dookoła Islandii. Zobaczymy jak odkrywa odległy i mroczny świat.

Dawid przetestuje zarówno te najpopularniejsze, jak i najmniej znane sposoby zwiedzania, skorzysta z lokalnych środków transportu, pozna panujące zwyczaje i oczywiście spróbuje regionalnej kuchni. Pokaże widzom prawdziwe oblicze Islandii!

Dawid Andres z buta - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Dawid Andres z buta" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Dawid Andres z buta, odcinek 9 Dawid Andres z buta, odcinek 8 Dawid Andres z buta, odcinek 7 Dawid Andres z buta, odcinek 6 Dawid Andres z buta, odcinek 5 Dawid Andres z buta, odcinek 4 Dawid Andres z buta, odcinek 3 Dawid Andres z buta, odcinek 2 Dawid Andres z buta, odcinek 1