Zrób coś z tym dzieckiem

Czy twoje dziecko sprawia kłopoty wychowawcze i potrzebujesz wsparcia? Chcesz dowiedzieć się, jak zbudować dobrą relację z bliskimi? „Zrób coś z tym dzieckiem” brzmi jak bezsilne wołanie o pomoc, ale dzięki psycholożce klinicznej Ewie Narkiewicz-Nejno staje się też najlepszą i najskuteczniejszą poradą, jaką rodzic może dostać.

Zrób coś z tym dzieckiem - opis programu

Badania psychologów nie pozostawiają wątpliwości – coraz więcej rodziców boryka się z poważnymi problemami wychowawczymi i nie potrafi pomóc dzieciom bez rad specjalisty. Agresja, nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, problemy ze skupieniem się czy zaburzenia odżywiania to tylko część trudności, z którymi muszą sobie radzić. Jak budować zdrowe relacje z rodziną? Co zrobić, jeśli brakuje w nich zaufania i zrozumienia? W jaki sposób rozmawiać o wszystkim z bliskimi? Tego wszystkiego widzki dowiedzą się już wiosną od specjalistów.

Ewa Narkiewicz-Nejno jest psycholożką kliniczną i od lat pracuje z najmłodszymi. W nowym programie podpowie, jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci. W każdym odcinku odwiedzi jedną rodzinę, a dzięki materiałom z kamer śledzących ich codzienne życie, poszuka przyczyn problemów, z którymi rodzice sobie nie radzą.

Zrób coś z tym dzieckiem - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 12 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 11 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 10 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 9 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 8 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 7 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 6 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 5 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 4 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 3 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 2 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 2, odcinek 1 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 7 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 6 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 5 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 5 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 4 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 4 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 3 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 3 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 2 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 2 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 1 Zrób coś z tym dzieckiem, sezon 1, odcinek 1