Zrób coś z tym dzieckiem

sezon 2 odcinek 5

Zrób coś z tym dzieckiem 2

Marlena, pod nieobecność męża, który pracuje za granicą, sama zajmuje się domem i dziećmi. 11-letni Kacper i jego młodszy brat - 5-letni Alan to ukochani synowie Marleny, którzy owinęli ją sobie wokół palca. Ewa Narkiewicz-Nejno, psycholog kliniczny, którą Marlena wezwała na pomoc, doradzi jej, jak ustalić hierarchię w jej własnym domu i konsekwentnie przestrzegać zasad, które wprowadzi.

Zrób coś z tym dzieckiem - opis programu

Badania psychologów nie pozostawiają wątpliwości – coraz więcej rodziców boryka się z poważnymi problemami wychowawczymi i nie potrafi pomóc dzieciom bez rad specjalisty. Agresja, nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, problemy ze skupieniem się czy zaburzenia odżywiania to tylko część trudności, z którymi muszą sobie radzić. Jak budować zdrowe relacje z rodziną? Co zrobić, jeśli brakuje w nich zaufania i zrozumienia? W jaki sposób rozmawiać o wszystkim z bliskimi? Tego wszystkiego widzki dowiedzą się już wiosną od specjalistów.

Ewa Narkiewicz-Nejno jest psycholożką kliniczną i od lat pracuje z najmłodszymi. W nowym programie podpowie, jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci. W każdym odcinku odwiedzi jedną rodzinę, a dzięki materiałom z kamer śledzących ich codzienne życie, poszuka przyczyn problemów, z którymi rodzice sobie nie radzą.

Zrób coś z tym dzieckiem - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl