Zrób coś z tym dzieckiem

sezon 2 odcinek 3

Zrób coś z tym dzieckiem 2

Patryk sam wychowuje swojego 12-letniego syna Olafa. Ojca i syna łączy pasja do sportów motorowych i wspólny dom, który w związku z tym, że Olaf nie zawsze ma ochotę sprzątać, jest na głowie Patryka. Największym problemem samotnego taty jest to, że czuje, że stracił u syna autorytet, że nie potrafi się z nim dogadać. Właśnie dlatego poprosił o pomoc Ewę Narkiewicz-Nejno - psychologa klinicznego, która pomoże Patrykowi odnaleźć się w jego relacji z synem.

Zrób coś z tym dzieckiem - opis programu

Badania psychologów nie pozostawiają wątpliwości – coraz więcej rodziców boryka się z poważnymi problemami wychowawczymi i nie potrafi pomóc dzieciom bez rad specjalisty. Agresja, nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, problemy ze skupieniem się czy zaburzenia odżywiania to tylko część trudności, z którymi muszą sobie radzić. Jak budować zdrowe relacje z rodziną? Co zrobić, jeśli brakuje w nich zaufania i zrozumienia? W jaki sposób rozmawiać o wszystkim z bliskimi? Tego wszystkiego widzki dowiedzą się już wiosną od specjalistów.

Ewa Narkiewicz-Nejno jest psycholożką kliniczną i od lat pracuje z najmłodszymi. W nowym programie podpowie, jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci. W każdym odcinku odwiedzi jedną rodzinę, a dzięki materiałom z kamer śledzących ich codzienne życie, poszuka przyczyn problemów, z którymi rodzice sobie nie radzą.

Zrób coś z tym dzieckiem - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl