Poczuj się jak Małgosia Rozenek

Małgorzata Rozenek – Majdan dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Jej styl, uroda i charyzma sprawiają, że każdy jej ruch jest szeroko komentowany. Co jest tajemnicą jej sukcesu? Co sprawia, że jest wyjątkowa, a jej miłośniczki pragną być, takie jak ona?

„Poczuj się jak Małgorzata Rozenek-Majdan” - o czym jest program?

„Poczuj się jak Małgorzata Rozenek-Majdan” to nowy program TVN Style, w którym prowadząca odkrywa  swoje sekrety i pokazuje, jak naprawdę wygląda jej życie. Prezenterka zabiera uczestniczki do swojego świata pełnego blichtru i blasku fleszy.

Kobiety nie tylko spróbują, czym smakuje życie Małgosi, ale także będą miały okazję poczuć się jak modelki - wezmą udział w sesji zdjęciowej. Nim to jednak nastąpi, zrelaksują się u ulubionej kosmetyczki gwiazdy. Panie będą także chodziły razem na spotkania w domu Rozenek, na których będą rozmawiać o własnych, czasem trudnych doświadczeniach życiowych. W finale każdego odcinka uczestniczki będą przechodziły metamorfozy pod okiem specjalistów. Za zmianę będą odpowiedzialni doświadczona makijażystka, stylistka i fryzjer.

Czy życie Małgosi Rozenek jest tak fascynujące jak opisują ją media? Czy może praca na planie m.in. „Projekt  u Lady”, „Warsztatu urody”, „Azji Express” czy „Iron Majdan” sprawiła, że gwiazda miała zbyt mało czasu dla swojej rodziny? Jak nieustający stres działa na jej relację z mężem, Radosławem? I czy zdjęcia, które publikuje na Instagramie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Zobacz, jak wygląda życie gwiazdy od kuchni i sprawdź, co zrobić, by upodobnić się do idolki!

„Poczuj się jak Małgorzata Rozenek-Majdan” - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki „Poczuj się jak Małgorzata Rozenek-Majdan” obejrzysz w TVN Style i online na player.pl.

„Poczuj się jak Małgorzata Rozenek-Majdan” - kiedy premiera?

Premierowe odcinki obejrzysz w każdą niedzielę już od września.

Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 10 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 9 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 8 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 7 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 6 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 5 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 4 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 3 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 2 Poczuj si\u0119 jak Ma\u0142gosia Rozenek odcinek 1