Nic do ukrycia

Przemyt towarów, niebezpieczne sytuacje to codzienność funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. W sezonie szykują się przekręty, wielomilionowe windykacje oraz niebezpieczne naloty!

„Nic do ukrycia” - o czym jest program?

W programie każdy odcinek to gwarancja prawdziwych emocji! To właśnie oni rozpracowują grupy przemytników i wykrywają kontrabandy. Funkcjonariusze w swojej pracy wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak ogromne skanery RTG, a także korzystają z nieocenionej pomocy psów służbowych. W programie „Nic do ukrycia” widzowie zobaczą z bliska, jak na co dzień wygląda praca Funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

„Nic do ukrycia” - gdzie obejrzeć?

Program „Nic do ukrycia” obejrzysz w serwisie VOD Player.pl.

Nic do ukrycia, sezon 2, odcinek 4 Nic do ukrycia, sezon 2, odcinek 3 Nic do ukrycia, sezon 2, odcinek 2 Nic do ukrycia, sezon 2, odcinek 1 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 12 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 11 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 10 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 9 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 8 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 7 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 6 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 5 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 4 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 3 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 2 Nic do ukrycia, sezon 1, odcinek 1