MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką

Jak jeść mądrze? Czy istnieją zdrowsze alternatywy dla znanych już wcześniej produktów? Co zrobić, żeby zmienić nawyki żywieniowe metodą małych kroków?

„MądrzeJEMY” - o czym jest?

To program, w którym czworo uczestników pod okiem Katarzyny Bosackiej podejmie próbę zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń kulinarnych. W ciągu dziesięciu tygodni prowadząca program Katarzyna Bosacka razem z uczestnikami projektu zgłębi tematykę zdrowego odżywiania i dokonywania mądrych wyborów. Wszystko po to, by jeść i żyć bardziej świadomie. Uczestnicy przejdą przez serię eksperymentów związanych z codziennym nawykami żywieniowymi. W każdym z odcinków prowadząca doradzi, po jakie produkty warto sięgać, aby jeść mądrze. Sprawdzi również sklepowe półki i rozszyfruje etykiety produktów, wskazując na ich dobre i złe składniki. W programie odwiedzimy także gospodarstwa i fermy lokalnych producentów. Pokażemy, jak powstają najlepszej jakości produkty spożywcze, które trafiają na sklepowe półki, a finalnie na nasz talerz?

„MądrzeJEMY” - gdzie oglądać?

Program „MądrzeJEMY” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 10 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 9 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 8 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 7 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 6 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 5 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 4 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 3 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 2 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 2, odcinek 1 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 10 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 9 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 8 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 7 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 6 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 5 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 4 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 3 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 2 MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, sezon 1, odcinek 1